Bonusy powitalne u Polskich bukmacherów online

Konkurencja na polskim rynku bukmacherskim jest ogromna – mimo faktu, że legalnie działa na nim zaledwie kilkunastu bukmacherów. Stale starają się oni podebrać klientów swojej konkurencji, ale i przekonać do siebie niezaznajomionych jeszcze z tematyką potencjalnych typujących. Korzystają przy tym z wielu różnych sposobów, jednym z których – a zarazem tym najskuteczniejszym – są wszelkiego rodzaju bonusy. Co tak właściwie są one nam w stanie dać? Jakie są zalety sięgania po nie i jak tak właściwie to robić? Te wszystkie tematy, ale i wiele innych, poruszymy w naszym krótkim przewodniku.

bonusy powitalne polskich bukmacherów
Darmowe bonusy powitalne polskich bukmacherów online

Zalety sięgania po bonusy powitalne

Polscy bukmacherzy nie bez powodu korzystają z metody promowania się rozmaitymi bonusami. Wynika to z faktu, że są one rzeczywiście lubiane przez ich odbiorców – typujących, takich, jak my. Sympatię, jaką ich darzymy zawdzięczają przede wszystkim temu, że:

  • pozwalają zoptymalizować nasz budżet – jedne bardziej, inne z kolei mniej – każdy jednak pozwala nam na bardziej efektywne wykorzystanie naszego budżetu. Czy to poprzez jego zwiększenie, czy też efektywniejsze zagospodarowanie;
  • są proste do otrzymania – zazwyczaj wymagają od nas spełnienia zaledwie kilku warunków;
  • są darmowe – nie musimy płacić za dostęp do nich. Są w końcu formą promowania się przez samego bukmachera.

Bonusy powitalne – rodzaje i opis pozyskiwania

Głównym elementem oferty promocyjnej każdego szanującego się i działającego w Polsce bukmachera są zawsze bonusy powitalne. Jak sama ich nazwa może sugerować, powstały one z myślą o nowych klientach, którzy właśnie zakładają swoje konto w serwisie danego operatora. Bonusy tego typu są więc czymś, co polscy bukmacherzy traktują jako swoją własną wizytówkę. W związku z tym stale dbają o to, by zawsze były atrakcyjniejsze od tych prezentowanych przez konkurencję.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Procedura związana ze skorzystaniem z bonusu powitalnego jest bardzo prosta i zamyka się w trzech krokach. Na samym początku musimy znaleźć bukmachera, u którego chcielibyśmy się zarejestrować, a następnie przejść do formularza rejestracyjnego w obrębie jego serwisu internetowego. W formularzu tym musimy wyrazić chęć otrzymania bonusu powitalnego. Automatycznie damy sobie do niego dostęp.

Bukmacherzy dają dostęp do trzech podstawowych rodzajów bonusów powitalnych:

  • bonus od pierwszego depozytu, ściśle związany z pierwszą wpłatą, wymagający od nas obrócenia nim na ściśle określonych zasadach;
  • freebet – najmniej wymagający, bo dający środki na zakłady bukmacherskie bez zobowiązań obrotowych;
  • cashback, zwracający pieniądze za pierwszy kupon, jeśli ten okaże się przegrany (do pewnej kwoty, oczywiście).

Kody bonusowe – czy rzeczywiście działają?

Na łamach wielu serwisów, w tym również i naszego, znaleźć można tak zwane kody promocyjne, czyli krótkie kody, które zapewniają dodatkowe bonusy na start. Kody te rzeczywiście działają – pod warunkiem, że wpiszemy je w czasie rejestracji, w określone przez bukmachera pole (zazwyczaj noszące nazwę „Kod promocyjny”). Podobnie jak bonusy powitalne u bukmacherów, taki i kody te możemy wykorzystać wyłącznie raz i tylko w momencie wypełniania formularza rejestracyjnego. Później tracimy szansę na skorzystanie z nich.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Najlepsi bukmacherzy i ich oferta bonusowa

W Polsce swoją legalną działalność prowadzi kilkunastu różnych bukmacherów, z których żaden nie zamyka swojej oferty na tej głównej, a klientów zachęca do rejestracji i grania poprzez bonusy promocyjne. Nie wszyscy Polscy bukmacherzy jednak robią to w atrakcyjny z naszej perspektywy sposób. Poniżej przedstawiamy to, jak to robią najlepsi bukmacherzy w Polsce.

Bonusy u bukmachera STS

U bukmachera Star-Typ Sport, obecnie uważanego za lidera na polskiej scenie bukmacherskiej, możemy liczyć na solidne bonusy promocyjne, zawsze na jasnych zasadach związanych z warunkami korzystania z nich. Tym głównym jest oczywiście bonus powitalny, potrafiący dać nawet 1200 złotych na zakłady bukmacherskie, zależne od pierwszego depozytu. Firma www.STS.pl organizuje również wiele promocji ograniczonych czasowo, zwykle ściśle związanych z konkretną dyscypliną sportu, ale i usługami dodatkowymi, w tym zakładami na legalny poker.

betfan bez depozytu
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

Bonusy u bukmachera Fortuna

Fortuna to bukmacher, którego oferta bonusowa jest niezwykle kusząca. Skupia się nie na jednym, a na trzech bonusach powitalnych – od depozytu (do 2000 złotych), freebecie (20 złotych) oraz cashbacku (200 złotych). To jednak nie koniec. Bukmacher www.eFortuna.pl ze słoneczkiem daje bowiem również dostęp do atrakcyjnego programu lojalnościowego, w ramach którego nagradza każdy składany w jego obrębie zakład specjalnymi punktami, możliwymi do wymiany na nagrody (w tym lepsze kursy czy dodatkowe bonusy).

Bonusy u bukmachera Betclic

Betclic to bukmacher młody, ale bardzo ambitny, obecnie znajdujący się w ścisłej czołówce, jeżeli chodzi o swoją ofertę na zakłady bukmacherskie. Sam w sobie pozwala zoptymalizować budżet na typy bukmacherskie wieloma ograniczonymi czasowo bonusami na konkretne dyscypliny sportu. Często organizuje rywalizację między typującymi, ale też daje dostęp do bazującego na formule cashbacku bonusu na www.Betclic.pl, zwracającego nawet 550 złotych za pierwszy kupon, jeśli tylko ten okaże się nietrafiony.

Bukmacher

Polski bukmacher Betfan oferuje graczom szereg doskonałych promocji i darmowych bonusów. Kod promocyjny to BETFAN. Kod ten uruchamia dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN.

Zakłady sportowe online

Back to top button