Czy Betfan to dobry bukmacher internetowy?

Zakłady bukmacherskie BetFan rozpoczęły działalność 26 kwietnia 2019 roku, jednak licencję otrzymał już w październiku 2018 roku. Bukmacher Betfan już od samego początku oferuje użytkownikom bardzo atrakcyjne i ciekawe warunki. Warto także wiedzieć, że jest to firma z polskim kapitałem. BetFan nie zdecydował się jeszcze na uruchomienie punktów stacjonarnych. Jakie promocje i bonusy przygotował bukmacher dla użytkowników? W jaki sposób można dokonywać płatności?

betfan online oferta zakładów
Oferta zakładów Polskiego bukmachera Betfan

Prosta rejestracja w Betfan.pl

Nie jest to oczywiście najbardziej istotny element oferty BetFan, jednak bardzo duża liczba graczy podejmuje decyzję o rezygnacji z usług firmy bukmacherskiej w przypadku, gdy proces rejestracji będzie trwał zbyt długi. W trakcie rejestrowania się do BetFan na stronie www.betfan.pl nie jest konieczne nawet podawanie numeru konta bankowego czy załączanie skanu dowodu tożsamości. Dlaczego? Ponieważ bukmacher ten posiada opcję konta tymczasowego. Jest to bardzo duże ułatwienie dla użytkowników.

Formularz składa się bowiem tylko z dwóch kroków, należy podać adres email, numer telefonu, hasło, imię, nazwisko, numer PESEL, a także wpisać kod bonusowy. Wymienione dane wystarczą do korzystania z oferty bukmachera oraz stawiania zakładów na wybrane przez siebie wydarzenia. Pełna rejestracja może być dokończona przez użytkownika w celu wypłaty zgromadzonych środków, a także zwiększenia limitów na zakłady. 

czy sts oferuje bonus bez depozytu
29 PLN tyle można odebrać za darmo i bez depozytu w STS

Promocje bukmachera Betfan

BetFan przygotował dla użytkowników również promocje. Bardzo ciekawym i wyjątkowym rozwiązaniem jest możliwość obstawiania wydarzeń bez płacenia podatku. Wystarczy, że gracz umieści na swoim kuponie przynajmniej dwa wydarzenia z łącznym kursem większym niż 2,00. Bukmacher zwiększy wtedy współczynnik z 0,88 do 1, co sprawia, że ewentualna wygrana użytkownika wzrośnie o 14%.

Ponadto w przypadku, gdy na kuponie będą znajdowały się 4 wydarzenia z łącznym kursem większym niż 4,00, potencjalna wygrana zostanie powiększona przez BetFan o dodatkowe 20%. Kolejną promocją jest Radar 365 polegającą na tym, że każdego dnia na użytkownika czeka inna premia. 

Jak przedstawia się oferta BetFan?

Gracze mogą obstawiać wydarzenia sportowe. W ofercie firmy bukmacherskiej znajduje się bowiem ponad 30 dyscyplin. Oczywiście najwięcej wydarzeń jest związanych z piłką nożną. Na kolejnych pozycjach pod tym względem znajdują się siatkówka, tenis oraz koszykówka. Bukmacher przygotował także dla klientów wydarzenia ze sportów walki (przede wszystkim MMA), a także bardziej egzotycznych dyscyplin. Klienci mogą grać zarówno na kuponach pojedynczych, akumulatorach, jak i systemowych. Na stronie internetowej firmy bukmacherskiej znajdują się także zakładki z newsami i statystykami, co jest bardzo dużym atutem BetFan według użytkowników, ponieważ są bardzo pomocne w typowaniu. 

Klienci mają również możliwość zawierania zakładów z e-sportu. Dostępne są wydarzenia z takich gier jak: 

  • League of Legends, 
  • NBA2K, 
  • King of Glory,
  • DOTA, 
  • StarCraft, 
  • Counter Strike, 
  • Overwatch,
  • Call of Duty.

Oczywiście gracze mogą obstawiać zakłady podczas najbardziej prestiżowych turniejów, do których koniecznie należy zaliczyć Intel Extreme Masters. 

nowy bonus w betclic 2020
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

BetFan ma w swojej ofercie również zakłady na bardzo szeroko pojętą rozrywkę, jest to unikalna oferta, gdyż nawet nowi bukmacherzy jak okBET czy Noblebet nie mają tego w swoim portfolio. Została ona podzielona przez bukmachera na sześć kategorii. Użytkownicy mogą zatem obstawiać zakłady z ekonomii (kursy walut), mediów (programy Agent gwiazdy, Big Brother, Eurowizja czy Taniec z gwiazdami), polityki (wybory w Polsce, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii czy do Europarlamentu), pogody (temperatura, opady), show-biznesu (Meghan i Harry, James Bond, Batman czy Gra o Tron) czy wydarzeń około sportowych (np. transfery).

Jak przedstawiają się kursy na wydarzenia w BetFan?

Kursy należą do czynników, które są najczęściej brane pod uwagę przez graczy, którzy zastanawiają się nad wyborem bukmachera. Jak wiadomo im wyższe kursy na poszczególne wydarzenia będą znajdowały się w ofercie firmy bukmacherskiej, tym użytkownicy będą bardziej zainteresowani obstawianiem. Najczęściej wybierani są zatem bukmacherzy z najwyższymi kursami jak Noblebet czy Etoto. Kursy BetFan nie odbiegają obecnie od legalnych bukmacherów w Polsce. Warto jednak wiedzieć, że w przypadku spotkań Premier League,  Bundesligi i Serie A, BetFan posiada najwyższe kursy na faworytów poszczególnych zestawień

Zakłady live oraz aplikacja mobilna

Użytkownicy BetFan mają możliwość obstawiania zakładów live. Obecnie firma bukmacherska bez tej opcji nie może liczyć na sukces i większe zainteresowanie potencjalnych klientów. Standardem w branży jest również własna aplikacja firmy bukmacherskiej, która powinna zostać wdrożona w najbliższym czasie przez BetFun. Aplikacja Betfan musi mieć takie funkcje jak live streaming i Match tracker.

Klientów zdecydowanie najbardziej przyciągnie oferta na zakłady live, prematch, a także dostęp do statystyk i szybkie płatności. Działająca strona internetowa została odpowiednio dostosowana do wszystkich urządzeń mobilnych. Nie tylko bardzo szybko się wgrywa, ale również się nie zacina. 

bukmacher betfan bonus opinie
legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

Jak wygląda obsługa klienta?

Czat w BetFan jest dostępny 7 dni w tygodniu od godziny 9:00 do 23:00. Konsultanci odpowiadają na pytania bardzo szybko. Użytkownicy mogą oczywiście skorzystać także z kontaktu telefonicznego czy mailowego, które są podane na stronie internetowej. Kolejnym bardzo pomocnym elementem jest FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez graczy. Firma bukmacherska zadbała, by znalazły się tam pytania oraz odpowiedzi, które są związane z płatnościami, weryfikacją konta, zawieraniem zakładów, rejestracją, a takze promocjami i bonusami. 

Jakie są metody płatności w BetFan?

Obecnie użytkownicy mogą dokonać płatności przez karty płatnicze Mastercard, VISA, a także BLIK i Przelewy24. Osoby, które zdecydują się na wybranie ostatniej wspomnianej opcji mogą spodziewać się, że zarówno wpłaty, jak i wypłaty zostaną zrealizowane natychmiastowo. Z kolei użytkownicy składający depozyt, otrzymają środki na koncie gracza zaledwie po kilku sekundach. Należy jednak mieć świadomość, że pierwsza wpłata powinna być dokonana przez Przelewy24. Każdą kolejną użytkownik będzie mógł już realizować za pomocą wspomnianych kanałów. 

Bukmacher

Polski bukmacher Betfan oferuje graczom szereg doskonałych promocji i darmowych bonusów. Kod promocyjny to BETFAN. Kod ten uruchamia dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN.

Zakłady sportowe online

Back to top button