Czy Ligę Mistrzów można oglądać w internecie legalnie?

Jak oglądać Ligę Mistrzów 2020 legalnie w internecie? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy fani tych elitarnych rozgrywek. Jeżeli nie mam dostępu do tradycyjnej telewizji to czy jest możliwość oglądania Champions League online? Specjalnie dla Państwa sprawdziliśmy, w jaki sposób można oglądać te fascynujące mecze.

oglądanie ligi mistrzów na zywo online
Gdzie można oglądać na żywo Ligę Mistrzów przez internet?

Jak oglądać Ligę Mistrzów 2020?

Od czasu, gdy zarząd Telewizji Polsat wykupił prawa do transmitowania rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów przez okres najbliższych trzech sezonów (począwszy od sezonu 2018/2019 do sezonu 2020/2021 włącznie), w sposób znaczący zmieniły się zasady dotyczące legalnego odbioru tych meczów.

W czasach, gdy prawa do transmisji posiadała telewizja nc+, mając pakiet sportowy można było bez żadnych opłat oglądać nie tylko mecze Ligi Mistrzów, ale również polską LOTTO Ekstraklasę oraz angielską Premier League. Niestety nie ma póki co możliwości oglądania meczów Ligi Mistrzów przez internet, dopiero zaczyna głośno się o tym mówić ale w 2020 roku ta opcja nie jest jeszcze dostępna dla widzów.

bukmacher betclic w polsce jaki bonus
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Liga Mistrzów 2019 w Polsat Sport Premium

Polsat w sprawie transmisji rozgrywek zastosował zupełnie inną taktykę aniżeli nc+. W celu transmitowania stworzył specjalne kanały tematyczne Polsat Sport Premium, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5 oraz Polsat Sport Premium 6. Są one dostępne w ramach specjalnego pakietu Polsat Sport Premium. Tak duża liczba kanałów uwarunkowana jest tym, że spółka chce umożliwić oglądanie wszystkich kanałów na żywo wszystkim chętnym kibicom. Cztery ostatnie wymienione kanały są uruchamiane tylko, gdy kilka meczy jest transmitowanych równocześnie. Ważna informacja jest taka, że wszystkie te kanały w 100% dotyczą Ligi Mistrzów oraz nie zawierają żadnych reklam. 

Niestety, zarząd Cyfrowego Polsatu nie udostępnił tych kanałów za darmo wszystkim swoim dotychczasowym abonentom. Mogą je odbierać wyłącznie te osoby, które zakupią najdroższy pakiet. Oprócz tego, dotyczy to wyłącznie osób, które podpisały umowę po utworzeniu sześciu kanałów Polsat Sport Premium oraz renegocjowali warunki umowy.  

Obecni klienci Cyfrowego Polsatu mogą oczywiście wykupić pakiet Polsat Sport Premium. Związane jest to jednak z obowiązkiem uiszczania dodatkowej opłaty do abonamentu w wysokości 10 złotych miesięcznie. Wiąże się to jednak z przedłużeniem umowy do końca sezonu 2020/2021, czyli do końca licencji Cyfrowego Polsatu na pokazywanie rozgrywek w ramach Ligi Mistrzów.

bukmacher betfan bonus opinie
legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

Czy można oglądać Ligę Mistrzów bez Cyfrowego Polsatu?

Osoby, które nie są abonentami Cyfrowego Polsatu, mogą skorzystać z oferty stworzonej przez Iplę. Ipla to telewizja internetowa, która należy do konsorcjum Polsatu. W Ipli za siedmiodniowy dostęp do rozgrywek Ligi Mistrzów należy jednak uiścić opłatę w wysokości 40 złotych. Warto jednak wiedzieć, że Ipla w ramach tego pakietu oferuje także dostęp do wszystkich meczów Ligi Europy na żywo. W trakcie sezonu daje to łączną liczbę około 350 meczów. To z kolei jest koszt 1zł/1mecz.

Liga Mistrzów w ramach abonamentu w sieci Plus

Plus to sieć powiązana kapitałowo z Polsatem. Zarządza nią spółka Polkomtel. Gdy przenosimy swój numer do tej sieci komórkowej, otwieramy nowy rachunek lub przedłużamy umowę (wyłącznie w wybranych wariantach cenowych), możemy otrzymać dostęp do pakietu Polsat Sport Premium w Ipli na okres pół roku całkiem za darmo bądź w cenie abonamentu. Należy nadmienić, że minimalny abonament wraz z dostępem do Ligi Mistrzów to koszt około 70 złotych. 

Czy da się jeszcze oglądać Ligę Mistrzów w nc+?

Telewizja nc+ zawarła z Cyfrowym Polsatem specjalne porozumienie, dzięki któremu osoby będące klientami nc+, które miały wcześniej dostęp do sportowego pakietu canal+, uzyskały dostęp do pakietu Polsatu. Dzięki temu możliwość oglądania na żywo Ligi Mistrzów ma jeszcze więcej osób zainteresowanych najlepszą ligą piłkarską świata.

Bukmacher

Polski bukmacher Betfan oferuje graczom szereg doskonałych promocji i darmowych bonusów. Kod promocyjny to BETFAN. Kod ten uruchamia dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN.

Zakłady sportowe online

Back to top button