Czym jest to spowodowane, że większa ilość klientów kasyn to mężczyźni?

Typowanie, robienie zakładów, czy też hazard od kilku dziesięciu lat był praktykowany tylko i wyłącznie przez grono męskie, lecz od pewnego czasu popularności tą dyscypliną wzrosła także u kobiet. Jednak ludzie mówią, że takie hobby jest typowe tylko dla mężczyzn i bez wątpienia to właśnie większa ilość mężczyzn uczęszcza do kasyn. Mężczyźni grający w kasynach online wolą wybierać darmowe gry, ale także ogromną popularnością cieszy się ruletka i gra w pokera. Natomiast kobiety wybierają częściej bingo czy gry loteryjne.

jak obstawiać darts
Czym jest to spowodowane, że większa ilość klientów kasyn to mężczyźni?

Większa dostępność gier

Kasyna mają możliwość zaproponowania dużą ilość gier, przez co tak ochoczo ludzie odwiedzają kasyna. Gra na żywo w kasynie powoduje, że gracze mogą używać przez siebie wypracowane taktyki i tym samym zwiększyć swoją szansę na wygraną.

Pokaźne zakłady

Nikogo nie dziwi fakt, że mężczyźni przeznaczają na zakłady o wiele więcej pieniędzy i stawiają o wiele bardziej ryzykowne zakłady. Twierdzi się, że za tymi śmiałymi posunięciami idzie wrodzony optymizm mężczyzn co do swojego powodzenia, wierzą oni, że dzięki swoim zdolnością są w stanie przeciągnąć fortunę na swoją korzyść. Dlatego to właśnie mężczyźni zwykle wydają więcej pieniędzy w kasynie i to jest głównym czynnikiem przez który pokazują się różnice między kobietami a mężczyznami.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Czas poświęcony na grę

Czynnikiem jaki wpływa na frekwencje w kasynach jest czas przeznaczony na grę. Wpływ na to ile czasu poświęcamy na grę ma nie tyle co pora dnia, a okoliczności to właśnie one wpływają jak długo i często gramy w kasynie. Ważne jest aby jednak mieć wyznaczony czas jaki chcemy poświęcić w kasynie, aby się to źle nie odbiło na naszej osobie.

Kasyno online

Ze statystyk kobiety wolą grać w kasynach online, ponieważ tam mają zapewnioną większą anonimowość i mniejszy nacisk ze strony innych graczy. Tyczy się to zagranicznych kobiet, ponieważ kasyna online w Polsce są zakazane.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Solidarność wobec marek

Solidarność czy to u mężczyzn czy u kobiet jest taka sama. Kasyna dla swoich stałych i zaprzyjaźnionych klientów oferują pakiety VIP co niesie za sobą dodatkowe korzyści. Tajemnicą nie jest fakt, że elitarnymi członkami są to w większości mężczyźni. Jest tak dzięki temu, że to właśnie mężczyźni w większości grają na wyższych stawkach oraz robią to znacznie częściej niż kobiety, tak więc jest większe prawdopodobieństwo, że osiągną szybciej wyższy poziom w programach lojalnościowych.

Podsumowanie

Całkiem możliwe, że czasy gdzie to właśnie mężczyźni górowali w kasynach dobiegają końca. Jednakże kiedy to się stanie tego nie wie nikt. Należy też pamiętać, że już w kasynach online to kobiety wyrównują poziom i różnica między kobietami a mężczyznami jest już nie wielka.

Zakłady sportowe online

Back to top button