Dlaczego najlepiej jest grać single?

Obstawiasz mecze w internecie i liczysz na spore wygrane? Zależy Ci na tym, aby Twoja gra w zakładach bukmacherskich była owocna i przynosiła cały czas zysk? Jest wiele dróg, które mogą Cię do tego zaprowadzić. Często zawodowcy grają single. Dlaczego taka taktyka jest odpowiednia?

obstawianie singli w zakładach online
Czy single to najlepszy sposób obstawiania meczów?

Większa szansa na regularne wygrane

Pamiętaj, że każdy dodatkowy typ na kuponie to coraz mniejsze prawdopodobieństwo, że wygrasz pieniądze. Bardzo ważne jest zatem to, żeby wszystko sobie odpowiednio przemyśleć. Często osoby początkujące popełniają tutaj sporo błędów. Grają tak zwane taśmy. Umieszczają na swoich kuponach mnóstwo zakładów. Twierdzą, że przecież nie jest możliwe, aby np. Barcelona lub Bayern Monachium nie wygrały swoich spotkań ligowych. Zazwyczaj jednak okazuje się tak, że tego typu taśmy kończą się przegranymi. Może raz na czas uda Wam się trafić kilkanaście zdarzeń na jednym kuponie, ale na dłuższą metę nie ma to większego sensu. Warto brać tutaj pod uwagę to, jak spisują się fachowcy.

Zawodowcy najczęściej grają zaś jedno lub maksymalnie 2 zdarzenia na kuponie. Starannie selekcjonują typy. Potem zdobywają mnóstwo cennych informacji związanych z danym wydarzeniem, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje prawdopodobieństwo na zdobycie gotówki. Granie kilku lub kilkunastu zdarzeń na jednym kuponie, to tak naprawdę pod wieloma względami loteria. Nie ma bowiem możliwości, aby dokładnie zweryfikować, czy np. konkretna drużyna ma istotnie tak duże szanse na zdobycie trzech punktów z danym przeciwnikiem. Jeśli natomiast typy nie będą odpowiednio analizowane, to trudno oczekiwać satysfakcjonujących rezultatów.

nowy bonus w betclic 2020
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Jaką przyjąć taktykę pod kątem kursów?

Osoby, które decydują się grać single muszą zastanowić się nad tym, jakie kursy wybierać z szerokiej oferty. Warto mieć po prostu odpowiedni plan na grę. Dużo osób w takiej sytuacji gra kursy powyżej 2.00, które dostępne są w Noblebet. Jeśli dołożysz do tego płaską stawkę, to możesz naprawdę regularnie zarabiać spore pieniądze. Nawet, jeśli nie wszystkie Twoje przewidywania okażą się finalnie słuszne. Oczywiście, nie można grać zbyt niskich kursów typu 1.10 – 1.15 itd. Wtedy wystarczy tak naprawdę jedna pomyłka, aby zawalił się cały budżet.

Chcemy podkreślić, że naprawdę warto grać pojedyncze zdarzenia na kuponie. Aby jednak taka strategia była sensowna, musicie także mieć właściwie dobrane do tego kursy. Z jednej strony na pewno nie mogą one być zbyt niskie. Nie powinny być także zbyt wysokie. Wtedy także prawdopodobieństwo trafienia jest bowiem stosunkowo niskie. Jesteśmy zatem zdania, że do takiego sposobu gry najlepiej wybierać kursy wyższe niż 2.00, ale mniejsze niż 3.00.

Bukmacher

Polski bukmacher Betfan oferuje graczom szereg doskonałych promocji i darmowych bonusów. Kod promocyjny to BETFAN. Kod ten uruchamia dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN.

Zakłady sportowe online

Back to top button