Dlaczego nie rejestrować kilku kont w firmie bukmacherskiej?

Niektórzy gracze uważają, że są bardzo sprytni… W związku z tym nie przejmują się zbytnio tym aspektem i próbują oszukiwać bukmacherów rejestrując kilka kont. W jakim celu? Jakie nieczyste zagrywki są najczęściej stosowane? Jak zaś bukmacherzy chronią się przed takimi aspektami?

jak typerzy oszukują bukmacherów
Czy warto zakładać kilka kont u bukmachera?

Jak gracze próbują oszukiwać bukmacherów?

W Polsce nie brakuje wyboru i można zdecydować się na rozmaite, całkowicie legalne firmy bukmacherskie. Tak naprawdę wszyscy bukmacherzy mają ze sobą kilka punktów wspólnych. Nie tylko chodzi o to, że zgodnie z prawem oferują zakłady wzajemne na terenie Polski. Dodatkowo wszystkie tego typu zakłady bukmacherskie zapewniają po prostu bonusy powitalne dla nowych użytkowników. I to często staje się główną przyczyną oszustw.

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że dzięki bonusom gra się o wiele łatwiej. Na swoim koncie można mieć np. 200 PLN zamiast 100 PLN. Inna opcja oferty powitalnej to darmowy freebet. Od razu trzeba podkreślić (bo chcemy być z Tobą w 100% szczerzy), że takie bonusy powitalne nie są do końca darmową gotówką. Są bowiem pewne wymagania, by tak się właśnie stało. Niekiedy obrót nie jest łatwy. Jeśli jednak zdecydujesz się na rekomendowane opcje (w tej kategorii), to na pewno będziesz pod wieloma względami bardzo usatysfakcjonowany.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Gracze dostrzegają, że bonusy powitalne to duża szansa… Z tego wynikają zaś czasami problemy. Oczywiście, mamy tutaj na myśli graczy, którzy nie są w 100% uczciwi. Niektórym nie wystarczy tylko jeden bonus powitalny. Kombinują, jak tylko zagwarantować sobie kolejne środki tego właśnie konkretnego typu. W związku z tym wpadają na pomysł, by np. zarejestrować się na innych członków rodziny. W tym celu wybierają mamę, tatę, siostrę, babcię, dziadka itp.

To nie jedyna, niestety, forma oszustwa praktykowana przez nieuczciwych graczy. Okazuje się, że są osoby, które rejestrują się bowiem na kompletnie zmyślone, sfałszowane dane. To też jest zaś oszustwem. Tak samo, jak podawanie się za osobę pełnoletnią, kiedy w rzeczywistości sytuacja wygląda znacznie inaczej. Trzeba wiedzieć, że tylko osoby mające minimum 18 lat mogą legalnie grać w zakładach bukmacherskich. Oczywiście, czasami niektórym uda się przejść przez proces rejestracji. Niektórzy skorzystają nawet z promocji powitalnej. Trzeba jednak wyraźnie podkreślić, że kłamstwa w tym aspekcie dość szybko są demaskowane….

Kiedy oszustwa wychodzą zazwyczaj na jaw?

Bukmacherzy internetowi są oczywiście przygotowani na rozmaite scenariusze. Szczególnie chodzi nam o firmy bukmacherskie, które oferują naprawdę najlepsze bonusy powitalne. Takie podmioty są świadome, że może dochodzić do prób oszustwa. Jak buki online zabezpieczają się przed wystąpieniem takiej właśnie sytuacji? Na szereg rozmaitych sposobów. M.in. zazwyczaj w regulaminie konkretnego bukmachera (a to przecież świętość) jest napisane, że konto może posiadać tylko jedna osoba z gospodarstwa domowego.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli zatem ktoś zarejestrował się z danego adresu IP, to nikt inny (z domowników) tego nie powinien robić… Bukmacherzy zaś dokładnie to sprawdzają. Tak samo, jak próby rejestracji ze stron zmieniających adresy IP. Zazwyczaj zaś oszustwa wychodzą w momencie zlecenia wypłaty. Aby gotówka rzeczywiście trafiła bowiem np. na Twoje konto bankowe lub do wskazanego portfela internetowego, trzeba potwierdzić swoją tożsamość. Np. poprzez przesłanie skanu dowodu osobistego, paszportu, czy prawa jazdy (oczywiście, można wybrać sobie jeden z tych wyżej wymienionych wariantów). Oszuści w tej sytuacji są podstawieni pod ścianą. Szczególnie chodzi nam o osoby, które zarejestrowały się na wymyślone dane lub zawyżyły swój aktualny wiek.

Jak może się skończyć takie oszustwo?

Bukmacherzy online są bardzo surowi. Jeśli dochodzi do próby oszustwa (która zostanie zdemaskowana; a praktycznie zawsze tak się dzieje), to trzeba liczyć się z poważnymi konsekwencjami. Jakimi dokładnie? M.in. chodzi o zablokowanie konkretnego konta. Często blokowany jest adres IP, by nikt z danego domu, mieszkania itp. nie rejestrował się potem w danej firmie hazardowej. Jeśli zaś jest to dobry, legalny buk online, to naprawdę szkoda tracić możliwości zarabiania dobrych pieniędzy.

bukmacher betfan bonus opinie
legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

Czasami sytuacja wygląda zaś jeszcze gorzej. Jeśli bowiem buk online wykryje oszustwo, to może zabrać wszystkie środki zgromadzone na koncie. I nawet nie będzie miało znaczenia to, że te pieniądze zostały wygrane w uczciwy sposób. Trzeba zapoznać się z regulaminem, jak to wygląda w danej sytuacji. Najlepiej zaś w ogóle nie kombinować, by po prostu takie punkty nigdy nie wchodziły w życie – w Twoim przypadku.

Bonusy można zdobywać w inny sposób

Jak zaś zapewnić sobie rozmaite bonusy powitalne? Nie trzeba koniecznie wybierać jednego buka… Wszak można skorzystać z oferty różnych firm bukmacherskich, która jest bardzo urozmaicona. To rozwiązanie ma kilka zalet. Nie trzeba przejmować się wyżej wymienionymi kłopotami. Poza tym można zapewnić sobie bardzo atrakcyjne warunki związane z promocjami powitalnymi. Posiadanie konta u kilku buków online jest korzystne także z innego względu. Możesz bowiem grać zawsze najwyższe możliwe kursy na dane wydarzenie.

Bukmacher

Polski bukmacher Betfan oferuje graczom szereg doskonałych promocji i darmowych bonusów. Kod promocyjny to BETFAN. Kod ten uruchamia dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN.

Zakłady sportowe online

Back to top button