Etoto Polski bukmacher w internecie

Bukmacher Etoto zadebiutował w Polsce w 2011 roku. Mimo tego, że jest na rynku od długiego już czasu, wciąż pozostaje jednym z najmniej popularnych bukmacherów w naszym kraju. Oferta tej spółki nie należy do najlepszych, choć widać, że spółka stara się gonić konkurencję. Co oferuje nam ten bukmacher i czy warto zakładać u niego konto? Zdania na ten temat są podzielone, ale najlepiej przekonać się o wszystkim samemu, m.in. czytając poniższą recenzję.

polski bukmacher internetowy etoto
Bukmacher Etoto – promocje, bonusy i oferta zakładów sportowych

Etoto promocja powitalna 

Jeszcze do niedawna promocja powitalna w Etoto była ciekawa i atrakcyjna. Otrzymywaliśmy łącznie cztery promocje, które dawały nam 1040 złotych. W celu otrzymania takich pieniędzy musieliśmy tylko potwierdzić swoją tożsamość i dwukrotnie wpłacić pieniądze. Dwa bonusy od depozytu i dwa freebety sprawiały, że mimo nie najlepszych kursów, warto było zainteresować się tym bukmacherem. Kilka dni temu promocja na start uległa zmianie, niestety, na gorsze.

Etoto chwali się, że jest to jedyna taka oferta powitalna na polskim rynku. Mają rację. Żadna spółka nie daje nowym klientom tak mało na start. Co prawda sama oferta może wydawać się atrakcyjna, gdyż bukmacher potraja nasze środki na grę, ale maksymalna kwota bonusu to 200 złotych, dlatego też wiele osób uważa, że to, co zaoferował nam bukmacher Etoto to nieśmieszny żart.

Przyjrzyjmy się temu bliżej. Minimalna kwota wpłaty to 10 złotych. Otrzymujemy wtedy od bukmachera 20 złotych, co łącznie daje 30 złotych na grę. Brzmi dobrze. Wpłacając 100 złotych, otrzymujemy 200 złotych, co daje nam łącznie 300 złotych na grę. Niestety to koniec. Bukmacher nie da nam nic więcej. Jeśli chcemy wpłacić 500 złotych, musimy liczyć się z tym, że i tak otrzymamy zaledwie 200 złotych bonusu. Jest to tragicznie mało, w porównaniu z innymi legalnymi polskimi bukmacherami jak Totalbet czy Betfan. Jeśli Etoto uważa, że przyciągnie tym nowych klientów to jest w ogromnym błędzie. Kto będzie chciał skorzystać z usług i otrzymać za to 200 złotych, podczas gdy u innych bukmacherów może dostać 1000, 1500, a nawet 3000 złotych.

bukmacher betclic w polsce jaki bonus
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

W celu wypłaty bonusu musimy wpierw obrócić sumą czterokrotności wpłaty i bonusu w ciągu 30 dni, na kuponach z kursem minimalnym 2.20. Jeśli są to kupony akumulowane, musimy pamiętać o tym, że pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs co najmniej 1.50. Na spełnienie warunków obrotu mamy 30 dni. 

Cóż można powiedzieć o tej promocji? Decyzja Etoto nieco dziwi, gdyż dotychczas ich bonus powitalny oceniany był bardzo dobrze. Miejmy nadzieję, że nie spełnią się najgorsze proroctwa mówiące o tym, że obniżenie bonusu to efekt bardzo słabej sytuacji finansowej firmy, która zmierza do rychłego zamknięcia swoich usług. Z teoretycznego punktu widzenia może być w tym ziarnko prawdy, dlatego, jeśli ktoś obawia się o swoje pieniędzy, to nie powinien rejestrować się u tego bukmachera. 

Wygląd serwisu i funkcjonalności

Bukmacher Etoto posiada bardzo atrakcyjną stronę internetową pod adresem www.etoto.pl. Szata graficzna jest miła dla oka, nie ma żadnych problemów z czytelnością. Na górze witryny znajdują się odnośniki do poszczególnych podstron, po lewej stronie mamy listę dyscyplin, a prawa to nasze „centrum dowodzenia”, gdzie możemy m.in. akceptować kupony. Centralna cześć witryny poświęcona jest temu, co najważniejsze, czyli ofercie bukmachera.

Pierwszym dużym minusem jest brak możliwości założenia konta w trybie ekspresowym. Mimo że większość bukmacherów pozwala nam na rejestrację konta tymczasowego, w Etoto ciągle nie wprowadzono tej funkcjonalności. Niemniej jednak zakładanie konta jest niezwykle proste, a weryfikacja danych zajmuje nie więcej niż kilka godzin. Problemy mogą pojawić się tylko, gdy zakładamy konto w nocy, weekendy lub święta. 

bukmacher betfan bonus opinie
legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

Kolejną ważną funkcjonalnością, której bardzo brakuje są transmisje meczów na żywo. Nie jest to oczywiście coś, za co powinniśmy skreślić tego bukmachera, ale każdy chyba wie jak znajomość sytuacji na boisku wpływa na naszą trafność oceny tego, co może się wydarzyć w dalszej części meczu.

Nie da się ukryć, że Etoto jest nieco technologicznie zacofany w porównaniu z innymi bukmacherami. Niemniej jednak wszystkie podstawowe, najważniejsze funkcje są dostępne, a braki pojawiają się tylko w przypadku bardziej zaawansowanych opcji, które nie są jednak niezbędne do obstawiania.

Oferta zakładów bukmachera Etoto

Oferta zakładów Etoto to akurat jedna z jego najmocniejszych stron. Znajdziemy tu najpopularniejsze dyscypliny sportowe, a także mnóstwo tych, o których słyszymy po raz pierwszy. Zadowalająca jest także ilość rynków na poszczególne wydarzenia. Na wyróżnienie zasługuje również oferta e-sportowa. W Etoto obstawimy turnieje w takie gry, jak: CS:GO, Dota 2, Overwatch, LoL, Rainbow Six, Starcraft 2, FIFA czy Warcraft III.

Minusem w przypadku oferty jest natomiast brak sportów wirtualnych. Większość typujących przechodzi obok nich obojętnie, ale nie da się ukryć, że zakłady te mają sporą rzeszę fanów, którzy cenią sobie to, że mogą obstawiać o każdej porze dnia i nocy, nawet jeśli w zwykłej sportowej ofercie nie ma aktualnie nic ciekawego. 

Drugim z minusów są kursy. Co prawda Etoto nie jest najgorsze pod tym względem, ale zdecydowanie sporo brakuje do czołówki. 

polski bukmacher sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Promocje i bonusy dla stałych klientów

Dla stałych i wiernych klientów Etoto przygotował szereg ciekawych promocji. 

Nocne granie – Wszyscy fani sportów amerykańskich znajdą tu coś dla siebie. Obstawianie zakładów na żywo na NFL, NHL, MLB, MLS, NBA, WNBA może się opłacać. Promocja polega na tym, że w razie niepowodzenia otrzymujemy zwrot części postawionej stawki. 

Weekendowe kolo ratunkowe – W trakcie weekendu wystarczy obstawić trzy kupony. Ostatni z nich będzie ubezpieczony i jeśli nie uda się go wygrać, otrzymamy zwrot w postaci freebetu. Promocja ta nie jest włączona w stałą ofertę bukmachera i pojawia się od czasu do czasu. Występuje na zmianę z promocją Weekendogranie.

Weekendogranie – Druga odmiana weekendowej promocji w Etoto. W tym przypadku musimy postawić co najmniej trzy zakłady, każdy za minimum 50 złotych. Niezależnie od ich wyniku otrzymujemy 40 złotych w środkach bonusowych, które oczywiście musimy obrócić przed wypłatą. 

Bonus Return – Gratka dla wszystkich fanów tenisa. Co tydzień istnieje możliwość otrzymania 100 złotych na konto bonusowe. Wystarczy tylko obstawić co najmniej 50 złotych na dowolne tenisowe wydarzenie z oferty bukmachera, a jeśli okaże się one nietrafione – 25% stawki wróci do nas w postaci środków bonusowych.

Mniej/Więcej – Promocja dla obstawiających sumę goli w meczach piłkarskich. Tu również mamy do czynienia z opcją zwrotu części stawki w przypadku niepowodzenia naszych typów.

Kornery – Promocja na dokładnie takich samych zasadach jak Mniej/Więcej, z tą różnicą, że tu obstawiamy liczbę rzutów rożnych. 

E-granie – Zakłady na e-sport. Wystarczy tylko obstawić zakład pojedynczy za minimum 50 złotych, a w razie niepowodzenia otrzymamy zwrot 50% stawki do kwoty 40 złotych. 

Typuj Naszą – Obstawianie dowolnej polskiej ligi uprawnia do otrzymania zwrotu w przypadku nietrafienia kuponu

Dodatkowymi promocjami Etoto nieco ratuje swoją sytuację, ale ogólna ocena tego bukmachera jest średnia. Istnieje wiele lepszych zakładów bukmacherskich w Polsce, na których możemy się zarejestrować. 

Bukmacher

Polski bukmacher Betfan oferuje graczom szereg doskonałych promocji i darmowych bonusów. Kod promocyjny to BETFAN. Kod ten uruchamia dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN.

Zakłady sportowe online

Back to top button