Jakie ryzyko wiąże się z obstawianiem zakładów bukmacherskich?

Firmy bukmacherskie są coraz popularniejsze. Bez większego trudu można to aktualnie zaobserwować. Osoby, które decydują się na obstawianie zakładów mogą na tym skorzystać na minimum kilku płaszczyznach. Chcemy być uczciwi wobec naszych czytelników, dlatego przygotowaliśmy też wpis o cieniach gry w firmach działających w tej branży. Z czym trzeba się zatem liczyć?

ryzyko obstawiania zakładów bukmacherskich
Jakie ryzyko wiąże się z obstawianiem zakładów bukmacherskich?

Przegrana oszczędności

Większość słusznie uważa, że naprawdę warto rejestrować się w firmach bukmacherskich. Można bowiem m.in. spędzić miło czas oraz zarobić dużo pieniędzy. To naprawdę jest możliwe. Szczególnie że są rozmaite firmy jak STS, Betfan czy Noblebet, które umożliwiają legalne obstawianie… Okazuje się jednak, że zakłady bukmacherskie niektórym nie kojarzą się zbyt dobrze. Z czym trzeba się zatem liczyć? Chodzi głównie o sprawy finansowe. Statystyki są w tym temacie dość brutalne. Okazuje się, że zarabia tylko kilka procent typerów. Około połowa wychodzi mniej więcej na zero. To oznacza, że suma zainwestowanych i wygranych środków jest bardzo zbliżona. Inni przegrywają mniejsze lub większe pieniądze.

Jeśli ktoś nie potrafi tego wszystkiego kontrolować, to może nawet wyczyścić konto ze wszystkich swoich oszczędności. Warto zatem reagować na pierwsze negatywne sygnały. Jeśli np. ktoś z członków rodziny mówi Ci, że nie wszystko jest do końca w porządku, to nie warto tego na pewno bagatelizować. Jak to kontrolować? Musisz zastanowić się, czy chcesz grać rekreacyjnie czy marzą Ci się duże wygrane. Powinieneś określić ilość czasu spędzanego na analizowaniu wydarzeń bukmacherskich. Poza tym musisz zdefiniować, jak dużo pieniędzy wydasz na grę. Np. w ciągu jednego miesiąca. Jeśli powinie Ci się noga i wszystko przegrasz, to nie możesz pod żadnym pozorem wpłacać kolejnego depozytu.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Musisz mieć nad tym wszystkim kontrolę. Jeśli ją tracisz, to należy zrezygnować z obstawiania zakładów bukmacherskich (przynajmniej na jakiś czas). Warto wiedzieć, że w pewnym sensie firmy działające na tym rynku pomagają swoim Klientom. Możesz bowiem ustalić sobie m.in. limity gotówkowe. Wtedy nie zagrasz za więcej, niż sam to kiedyś określiłeś. Jest to zaś bardzo pomocna opcja.

Utrata pracy

Niektórzy typerzy tracą nie tylko pieniądze. Granie w zakładach bukmacherskich pochłania ich na tyle, że zawalają obowiązki w pracy. Spóźniają się coraz częściej, nie wykonują zadań na czas… Niekiedy w ogóle nie przychodzą do pracy bez żadnego poważnego usprawiedliwienia. W takiej właśnie sytuacji trzeba liczyć się z poważnymi konsekwencjami. Związanymi nawet z utratą etatu. W tym momencie jest to zaś Twoje główne źródło utrzymania? W takiej sytuacji nie możesz dopuścić do utraty pracy…

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Musisz ustalić sobie odpowiednie priorytety. Na zakładach bukmacherskich STS można zarabiać, ale nie każdemu się to udaje. Nie możesz zakładać, że Ty na pewno będziesz w tej grupie. Lepiej zakładać wystąpienie czarnego scenariusza. W głównej mierze skup się zatem na obowiązkach w pracy. W czasie wolnym możesz rzecz jasna obstawiać w firmach bukmacherskich. Rób to tak długo, by nie zawalać innych, ważniejszych w tym momencie kwestii.

Gorsze relacje z najbliższymi

Trzeba liczyć się z wystąpieniem także tego aspektu… Niektóre osoby w ogóle nie są zaś w stanie kontrolować czasu spędzanego na analizowaniu wydarzeń dostępnych w firmach bukmacherskich. Ma to bardzo negatywny wpływ na nasze codzienne życie. Są gracze, którzy przez to mają zatem coraz gorsze relacje ze swoimi najbliższymi. Kompletnie nie potrafią dogadać się z domownikami. Jeśli w porę nie zostanie to naprawione, to z czasem może być już tylko gorzej. Po raz kolejny przypominamy zatem o tym, by wyznaczyć sobie priorytety.

betfan bez depozytu
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

Rodzina zawsze powinna być na pierwszym miejscu. Potem praca, ponieważ dla większości jest to główne źródło utrzymania. Zakłady bukmacherskie nie mogą być wyżej. To (przynajmniej dla osób początkujących) jedynie wizja dodatkowego zarobku. Musisz zatem tak ustalić sobie wykonywane czynności, by nie zaniedbywać relacji z najbliższymi. A spokój na tym polu sprawi, że będziesz mógł potem odpowiednio skoncentrować się na wyborze odpowiednich wydarzeń z oferty bukmacherów internetowych.

Jak do tego wszystkiego nie dopuścić?

Zakłady bukmacherskie nie są dla każdego. Są osoby, które rzecz jasna czerpią z tego same korzyści. Nie tylko materialne. Rozwijają się bowiem tak naprawdę na rozmaitych płaszczyznach. Inni mają jednak problemy, ponieważ nie potrafią tego wszystkiego kontrolować. Jak nie dopuścić do wyżej wymienionych sytuacji? Ustalenie odpowiedniej hierarchii to jedno. Musisz także obserwować siebie i swoje zachowanie. Po zarejestrowaniu się w zakładach bukmacherskich stałeś się bardziej nerwowy? Co prawda zakładałeś, że nie będziesz wpłacał drugiego depozytu w danym miesiącu, ale pokusa odegrania się (po porażkach) była silniejsza?

Zaczynasz zawalać obowiązki domowe, a dodatkowo szef jest coraz mniej zadowolony z Twojej pracy? W takich sytuacjach należy natychmiast reagować. Na początek warto zredukować czas poświęcany na grę. Jeśli to nie pomaga, to lepiej się od tego wszystkiego odciąć. Minimum na kilka tygodni. Warto w tym okresie wszystko sobie przemyśleć, aby po powrocie nie popełniać tych samych błędów.

Bukmacher

Polski bukmacher Betfan oferuje graczom szereg doskonałych promocji i darmowych bonusów. Kod promocyjny to BETFAN. Kod ten uruchamia dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN.

Zakłady sportowe online

Back to top button