La Liga – typowanie ligi hiszpańskiej u polskich bukmacherów

Słysząc określenie „najlepsza liga piłkarska na świecie” zazwyczaj przychodzi nam na myśl La Liga. Nie bez powodu – liga hiszpańska jest w ścisłej czołówce światowej. Przyczynia się to do jej ogromnej popularności, również w naszym kraju. Polacy często opowiadają się za hiszpańskimi klubami, a całe ich zainteresowanie polaryzuje również na świat bukmacherski. Co musimy wiedzieć o typowaniu ligi hiszpańskiej, by robić to świadomie i skutecznie? Jakiego bukmachera wybrać i który z nich zapewni nam najlepsze warunki właśnie do obstawiania ligi hiszpańskiej? Odpowiedzi na te pytania postaramy się udzielić w tym poradniku.

typowanie meczów la liga
Jak skutecznie obstawiać mecze La Liga?

5 praktycznych wskazówek dotyczących typowania La Ligi

Typowanie rozgrywek z lidze hiszpańskiej czy Ligi Mistrzów nie należy do najłatwiejszych, zwłaszcza patrząc na specyfikę tej ligi. Rozgrywki w jej obrębie są bardzo dynamiczne, a mecze otwarte. Tu nie gra się defensywnie i nie czeka się na rywala – tu się atakuje. Prowadzi to do spotkań z wieloma strzelonymi bramkami i emocjami od pierwszych ich minut. Poniższe rady pomogą nam w osiągnięciu większej skuteczności w typowaniu, w dowolnej formule.

  1. Dokładna analiza podstawą sukcesu – przeanalizujmy wszystko od podstaw, określając słabe i mocne cechy każdego z zespołów i zestawiając te informacje z cechami ich przeciwników. Patrzmy na aktualną sytuację w tabeli i dostosowujmy się do niej. Interesujmy się ligą, gdyż jest to podstawa w dokonywaniu przydatnej analizy, stanowiącej podstawę świadomych zakładów wzajemnych.
  2. Typy bukmacherskie potrafią być cenne – oglądajmy studia analityczne przed i po spotkaniach emitowanych w telewizji, słuchajmy wypowiedzi ekspertów. Szukajmy sprawdzonych typów, ale zawsze traktujmy je zaledwie jako wskazówkę, którą skorelujemy z naszymi własnymi przewidywaniami i typami.
  3. Zwracajmy uwagę na kursy bukmacherskie – kursy to tak właściwie typy samych bukmacherów – większy kurs to mniejsze szanse na wygraną danego zespołu. Przynajmniej według buka, który też bywa omylny (co prowadzi do mniejszych i większych valuebetów).
  4. Zrezygnujmy z kuponów AKO – kupony akumulacyjne prezentują większą wartość, ale niemal zawsze nieadekwatną do ryzyka, jakie podejmujemy po zdecydowaniu się na nie. Przekalkulujmy, czy nie lepiej postawić kilka kuponów solo, mniej ryzykując.
  5. Wybierzmy dobrego bukmachera – najlepiej zarejestrujmy się co najmniej u kilku, by zawsze mieć dostęp do oferty każdego z nich i porównywać kursy proponowane przez nich na konkretne spotkania.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

La Liga – opcje bukmacherskie na typowanie

  • 1X2 – najpopularniejsza opcja, sprowadzająca się do wytypowania wyniku – remisu bądź wygranej któregoś z dwóch zespołów.
  • Handicapy – przydzielając słabszemu zespołowi „wirtualne bramki” na start, typujemy wynik spotkania.
  • Bramki – typujemy ilość bramek (sumaryczną), które padną w czasie spotkania, najczęściej w modelu poniżej / powyżej danej wartości.
  • Rzuty rożne – wskazujemy na to, ile rzutów rożnych zostanie podyktowane w obrębie meczu lub którejś z połów.
  • Kartki – typując na kartki wskazujemy, ile wyciągnie ich arbiter w ciągu danego spotkania.

Bukmacherzy z najatrakcyjniejszą ofertą na ligę hiszpańską

Wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce doskonale widzą potencjał drzemiący w lidze hiszpańskiej, w związku z czym każdy z nich posiada ją w swojej ofercie. Poniżej przedstawiamy tych, których oferta jest szczególnie kusząca, wraz z wyszczególnieniem najmocniejszych jej punktów. Warto nadmienić, że poleca się założenie konta u kilku operatorów – nie jest to niezgodne z prawem, a pozwala na zyskanie dostępu do wielu ofert na pojedyncze spotkania i możliwość wyboru tej, która w danym przypadku będzie po prostu najciekawsza.

sts darmowy poker online
STS Betgames – darmowy bonus bez depozytu na gry

La Liga w STS

STS to bukmacher, który szczyci się mianem najpopularniejszego w naszym kraju. Sam w sobie wychodzi do klientów z bardzo szeroką ofertą na mecze ligi hiszpańskiej, zawsze opatrzone solidnymi kursami. Zaletą jest prosty i czytelny bonus powitalny, a także darmowe transmisje dla obstawiających.

Polski bukmacher STS poważnie traktuje typerów, dla których piłka nożna, w tym oczywiście La Liga jest główną dyscypliną do typowania, dlatego w ofercie zakładów STS znajdziemy wszystko co każdy typer szuka. Do tego mnóstwo promocji i darmowych bonusów z kodem promocyjnym „BETONLINE” na stronie www.sts.pl.

La Liga w Fortunie

Fortuna to jeden z bardziej doświadczonych buków na polskiej scenie tematycznej. Swoją ofertę na La Liga – kompletną, a jakże – przyodziewa w atrakcyjne kursy. Piłka nożna w Fortunie to bardzo ważne część zakładów, sam bukmacher kładzie duży nacisk żeby graczom nie zabrakło zakładów na piłkę nożną. Fortuna oferuje również mnóstwo akcji promocyjnych, a także dostęp do ciekawego programu lojalnościowego i transmisji ułatwiających typowanie na żywo.

La Liga w forBET

Mimo swojego niedużego stażu, forBET prezentuje mocno konkurencyjną ofertę na spotkania w obrębie La Liga. Dodatkowo proponuje solidny bonus powitalny, dający nawet 2000 złotych w darmowych środkach, do wykorzystania również w lidze hiszpańskiej.

Bukmacher

Polski bukmacher Betfan oferuje graczom szereg doskonałych promocji i darmowych bonusów. Kod promocyjny to BETFAN. Kod ten uruchamia dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN.

Zakłady sportowe online

Back to top button