Na co zwracać uwagę poszukując firmy bukmacherskiej?

Wielu nowych graczy zastanawia się, na co zwracać uwagę szukając najlepszego Polskiego bukmachera. Nie jest to wcale dziwne. W końcu ilość legalnych firm bukmacherskich jest naprawdę duża (oczywiście nie bierzemy po uwagę tego, że będziesz poszukiwał promocji w nielegalnych firmach). Dlatego dzisiaj postanowiliśmy opisać Ci punkty, na które musisz zwrócić uwagę, aby trafić najlepszą ofertę dla siebie.

Na co zwracać uwagę poszukując firmy bukmacherskiej?

Bonusy na start

Kto nie lubi dodatkowych bonusów? Chyba nie ma takiej osoby. Legalni bukmacherzy widząc dużą konkurencję oferują atrakcyjne pakiety powitalne na start. Promocje te dają Ci szansę na spokojnie rozeznać się z systemem dostępnym u wybranego bukmachera.

Według nas, pod względem bonusów na start zdecydowanie najlepiej wypada . Ten prezentuje się lvbet. Ta firma się nie rozdrabnia. Wszyscy nowi gracze mogą liczyć na ogromne bonusy do 3353 zł, które można wykorzystać na obstawienie swoich pierwszych zakładów kombinacyjnych w tej firmie. To chyba dobra oferta co? Decydując się na rejestrację konta wcale nie jest konieczne zawieranie żadnych umów, jeśli więc dana propozycja Ci nie odpowiada to możesz bez żadnych konsekwencji ją anulować.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Liczba istotnych zdarzeń

Spory wybór to podłoże w kwestii typów wzajemnych. Aby się nie ograniczać zwróć uwagę na oferty bukmacherów. Im większa ilość propozycji, tym większe prawdopodobieństwo, że wyszukasz coś dla siebie. Pamiętaj! nie we wszystkich przypadkach wysoka ilość zdarzeń idzie razem z jakością. Weź pod uwagę to, czy w kategoriach, np. piłki nożnej odbędą się najważniejsze wydarzenia sportowe.

Jeśli mielibyśmy wskazać jednego z lepszych operatorów pod względem kategorii to pokazalibyśmy Ci NobleBet.pl. Ten bukmacher skupia się głównie na piłce nożnej, która jest najpopularniejszym sportem na świecie. Jednak pamiętajmy również o propozycji dotyczących sportów niszowych, na przykład szachów. Nie chcesz się ograniczać? Daj szanse NobleBet.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wielkość kursów ma znaczenie

To następny czynnik, na którym warto się skupić przy wyborze operatora. Czym wyższe kursy tym lepiej. Niema co się dziwić, ponieważ to od nich zależy, czy twoja wygrana będzie wysoka.

Musisz wziąć pod uwagę, aby nie patrzeć na same kursy. Te przeważnie są mocno obniżone przez wysoką marżę bukmacherską. Jeśli chcesz obstawiać za najwyższe kursy musisz ciągle się rozglądać po ofertach różnych bukmacherów, gdyż te nie są stałe. Kursy z reguły są ustalane z góry dla każdego wydarzenia, dlatego nie powinieneś się nimi sugerować, ponieważ średnia ich wartość nie da Ci pełnego poglądu na ofertę.

Każdy bukmacher ma limity

Jak grasz na małych stawkach musisz wziąć pod uwagę określone przez bukmacherów limity. Niektórzy z bukmacherów narzucają sztywną minimalną kwotę wpłaty, co ma na celu przeciwdziałać nadmiernemu rozdrabianiu się. Jeśli jednak chcesz wygrywać większe pieniądze, to dobrym pomysłem byłoby zapoznanie się z ofertami które dotyczą maksymalnej wpłaty, te mogą się różnic, choć w większości przypadków może to być trudne dla początkujących lub ostrożnych graczy.

Zakłady sportowe online

Back to top button