Nielegalne firmy bukmacherskie w Polsce

W ciągu kilku ostatnich lat na rynku bukmacherskim zaszło bardzo wiele zmian. Znowelizowanie ustawy antyhazardowej spowodowało, że powstał specjalny rejestr zakazanych stron bukmacherskich. Lista nielegalnych firm bukmacherskich istnieje począwszy od 1 kwietnia 2017 roku. Każdy, kto chce grać w sposób legalny, powinien wiedzieć o tym, które firmy bukmacherskie działają w naszym kraju w sposób niezgodny z przepisami prawa. Ministerstwo Finansów zapewnia, iż strony nielegalnych bukmacherów są na bieżąco blokowane, a korzystanie z nich może narazić nas na wiele nieprzyjemności, włącznie z utratą postawionych środków na grę. Które firmy bukmacherskie są nielegalne? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie Państwo w dzisiejszym artykule. 

Nielegalni bukmacherzy w Polsce 2021 

Warto wiedzieć, że wśród nielegalnych firm bukmacherskich działających obecnie na terenie naszego kraju jest sporo takich bukmacherów, którzy cieszą się dużą popularnością. Nawet wiele legalnych bukmacherów cieszy się mniejszym zainteresowaniem od nielegalnych firm bukmacherskich. Mnóstwo graczy do tej pory poszukuje w internecie informacji o takich firmach bukmacherskich jak Expekt czy Bet365 i zastanawiają się, czy da się już u nich grać. Niestety, na tę chwilę żadna z wymienionych firm nie zdecydowała się na wejście na polski rynek legalnych firm bukmacherskich. 

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Co jakiś czas rozsiewane są plotki o tym, że wielu nielegalnych bukmacherów planuje wnioskować o uzyskanie licencji od Ministerstwa Finansów. Nie ma się temu co dziwić – Polacy bardzo lubią obstawiać zakłady, dlatego są dobrą grupą konsumentów. Expekt, aktualnie nielegalny bukmacher, w przeszłości sponsorował Reprezentację Polski w piłce nożnej, a twarzą tego bukmachera był niezwykle popularny prezes PZPN Zbigniew Boniek. Z kolei firma bukmacherska Bet at Home zajmowała się sponsorowaniem skoków narciarskich, a Unibet pierwszej ligi piłkarskiej. Dopóki ci bukmacherzy nie otrzymają licencji od Ministerstwa Finansów, korzystanie z ich usług będzie niezgodne z przepisami polskiego prawa. 

Czy można grać u nielegalnych firm bukmacherskich?

Wśród nielegalnych firm bukmacherskich najbardziej znana w dalszym ciągu jest firma Bet365. Gdy wejdziemy na witrynę tego bukmachera możemy przeczytać komunikat, iż nie świadczy on usług dla klientów na terenie Polski. Na wiele nielegalnych stron firm bukmacherskich można jednak wejść bez większego problemu. Co ciekawsze, są one dostępne w języku polskim, dlatego cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem. Oferują one także stosunkowo atrakcyjne oferty powitalne dla swoich graczy. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wielu graczy postępuje nieodpowiedzialnie i próbuje omijać ustawę hazardową – rejestruje się na stronach nielegalnych bukmacherów bez licencji poprzez zmianę VPN w swojej przeglądarce internetowej. Samo utworzenie konta czy wpłacenie depozytu to oczywiście nie wszystko. Każdy, kto obstawia zakłady, chce również móc odnosić wygrane.

Wypłata wygranej u nielegalnego bukmachera nie jest już taka prosta. Aby móc wypłacić zgromadzone przez siebie środki, trzeba podać swoje dane. Niestety, wiele dostępnych metod płatności jest w stanie wykrywać nielegalne usługi. Operatorzy płatności działają w ten sposób, ponieważ za pośrednictwo w nielegalnych transakcjach mogą grozić im surowe konsekwencje prawne. 

Nielegalni bukmacherzy 2021 – pełna lista 

 • Titan Bet,
 • Bet365,
 • Bwin,
 • Redbet,
 • William Hill,
 • Betano,
 • Bet-at-gome,
 • Ladbrokes,
 • OddsRing,
 • ComeOn!
 • Unibet,
 • Sportingbet. 

Jak widać, nielegalnych firm bukmacherskich jest w Polsce naprawdę sporo. Trzeba jednak pamiętać o tym, że za korzystanie z ich usług mogą grozić nam surowe konsekwencje prawne. 

Bukmacher

Polski bukmacher Betfan oferuje graczom szereg doskonałych promocji i darmowych bonusów. Kod promocyjny to BETFAN. Kod ten uruchamia dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN.

Zakłady sportowe online

Back to top button