Noblebet nowy legalny bukmacher – bonusy, cashout, zakłady na żywo

Noblebet to 17. na liście polskich bukmacherów usługodawca legalnie działający na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Firma bukmacherska Noblebet z siedzibą na terenie Dąbrowy Górniczej z kapitałem zakładowym w kwocie 2 mln 50 tys. PLN do gry gorąco zachęca nas przez liczne promocje i nietypowe formy zakładów. Przyjazna strona internetowa w połączeniu z szybkimi wypłatami przekładają się na świetne doświadczenie użytkownika. Przeczytaj poniższy tekst, aby dowiedzieć się na co mogą liczyć nowi gracze, jak wygląda program lojalnościowy i strona internetowa tego bukmachera.

noblebet polski bukmacher online
Bonusy i promocje legalnego bukmachera Noblebet online

Pakiet powitalny dla nowych graczy i program lojalnościowy

Pierwszą rzeczą, jaką robimy po usłyszeniu, że na rynku pojawił się nowy bukmacher jest sprawdzenie jego oferty bonusowej. Działając w zgodzie z wolą większości jako pierwsze postanowiliśmy przedstawić dostępne promocje i obowiązujący w Noblebet program lojalnościowy.

Zaraz po rejestracji na oficjalnej stronie bukmachera (noblebet.pl) i przejściu do zakładki „wpłaty”, naszym oczom ukazuje się formularz. W formularzu tym widoczne jest pole „bonus z mnożnikiem”, którego zaznaczenie pozwala na zrealizowanie bonusu powitalnego, który przy pierwszej wpłacie może wynieść do 800 zł. Działa on na zasadzie przyznania równowartości 5% wpłaconej kwoty i jej pomnożeniu przez kurs x20 – przy drugiej wpłacie x10, a przy trzeciej Freebet 50 PLN na zakłady w sportach wirtualnych.

czy sts oferuje bonus bez depozytu
29 PLN tyle można odebrać za darmo i bez depozytu w STS

Noblebet bonus na start

Wpłacając na swoje konto w Noblebet co najmniej 10 zł otrzymamy bonus równy wpłaconej kwocie (do 800 zł). Celem aktywacji musimy obstawić jeden zakład kombinacyjny z 2 zdarzeniami o kursie łącznym min. 3.0 i 1.3 jednostkowym. Następnie chcąc wypłacić wygenerowany w ten sposób bonus, musimy wykonać 4-krotny obrót po kursie min. 1.85 (w zakładach kombinacyjnych 1.4 na pojedyncze wydarzenie). Sytuacja przy drugiej wpłacie nieco się zmienia. Tym razem otrzymany bonus po zagraniu w zakładzie kombi musimy obrócić 3 razy. Jeśli chodzi o ostatnią, trzecią wpłatę wymagany jest 5-krotny obrót.

W kontekście Noblebet możemy mówić też o programie lojalnościowym, który za ciągłą i zaciętą grę przyzna nam satysfakcjonujące bonusy. Pierwszym benefitem, na jaki możemy liczyć jest 50 PLN za obrót 1000 PLN. Promocja obowiązująca każdego tygodnia od poniedziałku do niedzieli obejmuje zakłady z kursem łącznym min. 2.20. Uzyskany w ten sposób bonus wypłacić możemy po 3-krotnym obrocie z kursem min. 1.85. Warto podkreślić, że istotny jest tutaj sam obrót, a nie sama wpłata okrągłego tysiąca złotych.

Z zakładów zadowoleni będą kibice polskiej Ekstraklasy, którzy nie boją się dodatkowego zastrzyku adrenaliny. Obstawiając zakład za co najmniej 50 PLN na mecz polskiej Ekstraklasy otrzymamy zwrot pieniędzy, jeśli wynik spotkania przez cały czas trwania meczu pozostanie niezmienny, czyli ostatecznie wyniesie 0-0 po upływie 90 minut.  Podobnie jak po uzyskaniu premii 50 PLN, bonus ten musimy obrócić 3 razy po kursie co najmniej 1.85.

Cashout, czyli zwrot pieniędzy przy wątpliwościach

Firma Polski Bukmacher, pod którą podlega marka Noblebet z pełną świadomością wpływu małych decyzji na swój wizerunek daje nam swego rodzaju luksus w postaci możliwości cashoutu. Tłumacząc na język polski chodzi tutaj o możliwość zamknięcia i anulowania zakładu przed jego rozstrzygnięciem. Zanim dany mecz (w zakładach kombi, pojedynczych,  przedmeczowych i live) dobiegnie końca możemy zniwelować ryzyko przegranej korzystając właśnie z opcji cash-out, czyli wcześniejszej wypłaty.

Niestety opcja Cashout nie jest stosowana przez wszystkich bukmacherów w Polsce, a przecież dla graczy to jeden z priorytet przy wyborze bukmachera online. Totalbet czy Etoto powinni jak najszybciej dostosować swoja ofertę do wymagań graczy.

nowy bonus w betclic 2020
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Zakłady na żywo i sporty wirtualne – czyli innowacje w Noblebet

Noblebet jako bukmacher funkcjonujący wyłącznie online swoją ofertę rozszerzył o nietypowe, lecz urozmaicające zabawę zakłady. Dlatego też Noblebet opinie graczy ma tak dobre, nie tylko z resztą dzięki ofercie zakładów ale również kursy i niska marża.

Dostępne na stronie sporty wirtualne można powiedzieć, działają na zasadzie kasyna. Mamy możliwość obstawiania fikcyjnych, opartych na równie wymyślnych danych i ligach zdarzeń. Figurują tutaj takie opcje jak wirtualna piłka nożna, wyścigi konne i tenis. Każda z wirtualnych dyscyplin ma losowo wygenerowane wyniki, które przed wyświetleniem na ekranie przedstawione są za pomocą animacji z dopracowaną szatą graficzną.

Zabawę z obstawiania będą czerpać też zwolennicy gier multiplayer’owych na komputery i konsole. U bukmachera Noblebet znajdziemy takie pozycje jak League of Legends, Dota 2, CS:GO, Hearthstone, Rainbow Six, King of Glory. To w porównaniu do Totalbet czy Etoto bardzo dobra i bogata oferta na takie zakłady.

Obstawimy oczywiście podstawowe dyscypliny sportowe takie jak piłka nożna, koszykówka, baseball, hokej, piłka ręczna, tenis itp. Zaletą jest obecność zakładów niszowych lig np. kobiecych i pucharów krajów takich jak Hiszpania czy Włochy. Wszystkie z opisanych zakładów obstawimy na żywo. Śledzić będziemy je w trzech widokach prezentacji: konferencyjnym, pojedynczym i kalendarzowym.

bukmacher betfan bonus opinie
legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

Weryfikacja konta Noblebet, rejestracja i strona internetowa

Strona internetowa z wyglądu jest zaprojektowana w sposób minimalistyczny i nienachalny. Dominuje tutaj mieszanka standardowego białego i czarnego koloru. Gdzieniegdzie znajdują się elementy interaktywne w barwach czerwieni i dębu. Całości dopełnia wizerunek ambasadora brandu w eleganckiej i stylowej odzieży.

Rejestracja na stronie internetowej Noblebet jest dość prosta i nie zabiera dużej ilości czasu. Warto przygotować skan dowodu osobistego, bo jest on wymagany do ukończenia tego procesu. Weryfikacja konta Noblebet to oczywiście wymóg prawny, a nie pomysł bukmachera. Jeśli skan jest gotowy to klikamy w zielony przycisk „Rejestracja” w prawym górnym rogu. Tutaj podajemy swoje dane personalne, dotyczące adresu zamieszkania i skan dowodu.

Przesyłamy aplikację przez kliknięcie przycisku „zakończenie rejestracji” i oczekujemy na maila zwrotnego od administracji witryny. Po otrzymaniu maila (najczęściej w ciągu 24 godzin) możemy się zalogować i cieszyć z szerokiej gamy oferowanych możliwości.

Właściciele Noblebet i sponsoring

Obecnie nie jest jasne, jakie osoby dokładnie stoją za najnowszym przedsięwzięciem w polskiej bukmacherce. Wiadomo tyle, że jest to Polski Bukmacher Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej o numerze KRS 0000687635, REGON 367989720 i NIP 6292481907.

Interesujący dla kibiców jest też fakt współpracy z klubem WKS Śląsk Wrocław. Noblebet jest oficjalnym sponsorem tego klubu, co możemy zauważyć patrząc na tylną stronę koszulek zawodników tej drużyny.

Bukmacher

Polski bukmacher Betfan oferuje graczom szereg doskonałych promocji i darmowych bonusów. Kod promocyjny to BETFAN. Kod ten uruchamia dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN.

Zakłady sportowe online

Back to top button