STS oferta zakładów bukmacherskich 2021

STS jest jednym spośród najstarszych bukmacherów, którzy działają na terenie Polski. Firma o nazwie Star-Typ-Sport działa na terenie RP począwszy od 1997 roku. Z początku zajmowała się wyłącznie prowadzeniem punktów w wersji stacjonarnej, niemniej jednak razem ze wzrostem sieci internetowej, musiała się skoncentrować głównie na rozszerzaniu własnej oferty w sieci. Firma to oczywiście otrzymała licencję od Ministra Finansów na poczet prowadzenia działalności na terenie naszego kraju, zatem działa zupełnie legalnie, także za pośrednictwem własnej strony internetowej. Jeżeli brać pod uwagę statystyki, STS ma jak dotąd największy udział w rodzimym rynku, niemniej jednak przedsiębiorstwo to na pewno nie pozostaje w miejscu: z początkiem 2019 r. zaczęło rozwijać własną ofertę na zagranicznych rynkach, jak chociażby na terenie Niemiec czy Anglii.   

sts oferta zakładów bukmacherskich
Jak obstawiać zakłady bukmacherskie w STS?

Oferta STS na zakłady

W ofercie STS znaleźć można wiele różnych typów zakładów z prawie 30 dyscyplinami sportowymi, a także dodatkowymi zdarzeniami, które związane są z polityką i rozrywką. Ofertę zakładów znajdziemy na stronie internetowej bukmachera STS po lewej stronie. Na górze znajdują się wydarzenia polecane, które gracze wyszukują zdecydowanie najczęściej. To niezwykle pomocna opcja. Jeżeli gra Ekstraklasa, nie będziemy musieli jej szukać w połowie listy. Bukmacher STS, może pochwalić się nie tylko obszerną ofertą zakładów w zakresie dyscyplin, ale również rynków zdarzeń, zakładów łączonych i pobocznych. 

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Piłka nożna i zakłady specjalne w STS

Jeżeli chodzi o obstawianie wyników w STS na piłkę nożną, to mamy do dyspozycji prawie sto ich typów. To niezwykle przyzwoity wynik. Niewątpliwie, im bardziej wartościowy będzie dany mecz, tym więcej zdarzeń pojawi się na stronie bukmachera (jeśli chodzi o ekstraklasę, może to być nawet 130 różnych rynków).

Polski bukmacher STS wystawia nierzadko specjalne zakłady związane z istotnymi wydarzeniami. Zatem w jego ofercie, znaleźć możemy między innymi zakład na Króla strzelców z minimum 30 golami. Zakłady specjalne są zresztą mocną stroną omawianego bukmachera. Trzeba je podzielić koniecznie na dwa różne elementy. Po tym, jak klikniemy w zakładkę o nazwie ,,zakłady specjalne”, znajdziemy tam nie tylko Superofertę, ale też Hit dnia.

Hity dnia to zakłady mające podwyższone kursy, najlepsze w ofercie u tegoż bukmachera w konkretny dzień. Inne zakłady specjalne w STS to te, które odbiegają od zakładów na wynik, rzutów rożnych, setów, czy ilość bramek. Poza zakładami na sportowe wydarzenia, w STS znaleźć też można takie, które związane są z polityką i rozrywką. Możemy zatem obstawiać to, kto otrzyma Oscara czy Fryderyka, ale także wyboru samorządowe albo prezydenckie. 

Betgames STS – gry karciane online

W sierpniu 2019 roku u bukmachera STS, została wprowadzona opcja Betgames, która od razu wywołała fale kontrowersji. Jest to rodzaj zakładów bukmacherskich na symulację najbardziej popularnych karcianych gier, takich jak bakarat, poker, czy wojna. Jako gracze, możemy w nich zawrzeć zakłady na to, kto będzie zwycięzcą w danym rozdaniu:

  • W wypadku Wojny krupier rozdaje karty wirtualnym graczom, po czym osoba będąca użytkownikiem STS, ma szansę postawić na to, czy daną rozgrywkę wygra krupier, gracz, czy może dojdzie do tak zwanej wojny, to znaczy druga strona otrzyma identyczną kartę, co osoba grająca.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • W pokerze spotykamy się z najbardziej popularną opcją, inaczej mówiąc Texas Hold’em. Krupier ma za zadanie rozdać karty każdemu spośród sześciu wirtualnych zawodników, zaś później musi odsłonić wspólne karty według odpowiedniej kolejności. Jako gracze możemy w takiej chwili zawrzeć odpowiedni zakład na to, który z pokerowych zawodników stanie się zwycięzcą w określonym rozdaniu.
  • W bakaracie zaś krupier rozdaje wszystkim stronom, czyli bankowi i graczowi wirtualnemu, dwie karty, w szczególnych przypadkach może także dołożyć im po trzeciej karcie. Cel obu stron to wyrównanie wyniku albo maksymalne jego zbliżenie. Realny bukmacherski gracz, może zawierać zakłady czy w konkretnym rozdaniu wygra krupier, gracz wirtualny, czy też dojdzie do remisu w rozdaniu. 

Livebeeting STS – zakłady na żywo 

W ofercie bukmachera STS, znajdziemy także zakłady na żywo, czyli tak zwane Livebeeting na większość zdarzeń, które znaleźć możemy w standardowej ofercie tej firmy. Naturalnie rzecz biorąc, poza najbardziej popularnymi opcjami, takimi jak na przykład to, kto wygra dane spotkanie, do dyspozycji graczy są także inne typy zdarzeń, a wśród nich: linie over/under. Można także obstawiać składy na na kolejnego strzelca gola, zaś w wypadku tenisa wygrane wszystkich następnych setów. Spotkania te są dostępne do śledzenia na dostępnym dla graczy livetrackerze, zaś spora część spośród zdarzeń, znajduje się w ofercie STS TV. 

betfan bez depozytu
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

Sporty wirtualne w STS 

Jeżeli nie jesteśmy zbytnio zainteresowani piłką nożną, tenisem, koszykówką, czy też innymi rodzajami sportów, to możemy zawsze sprawdzić pozostałe opcje spośród oferty bukmachera STS, takie jak wyżej wspomniane: sporty wirtualne STS, Betgames, czy e-sport. Niewątpliwie ktoś może powiedzieć, iż virtuale i Betgames są komputerowymi symulacjami, których raczej nie sposób jest przewidzieć, zaś wygrana jest zależna wyłącznie od szczęścia graczy. Można powiedzieć tak: gdyby tak było zawsze, to żaden spośród graczy by tego po prostu nie obstawiła, zaś od kilku miesięcy można zaobserwować wyraźny wzrost w zakresie zainteresowania takimi rozgrywkami. Odnośniki bezpośrednie do opisanych wyżej zakładów, znaleźć można w górnej zakładce na oficjalnej stronie bukmachera. 

Bukmacher STS posiada w swojej ofercie wiele różnych promocji, które pozwolą nam na zgarnięcie dodatkowych środków na poczet gry, albo na wygranie większej sumy. Zasady odnośnie Betgames w STS i obstawianiu sportów wirtualnych, znaleźć można na oficjalnej witrynie internetowej omawianego w tym artykule legalnego bukmachera. 

Jak można łatwo zauważyć, zakłady bukmacherskie STS to ciekawa propozycja. Jest to bukmacher, który posiada ogromną ofertę bukmacherskich zakładów i zakładów live, które zostały dodatkowo uzupełnione o Betgames, e-sport i sporty wirtualne. 

Bukmacher

Polski bukmacher Betfan oferuje graczom szereg doskonałych promocji i darmowych bonusów. Kod promocyjny to BETFAN. Kod ten uruchamia dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN.

Zakłady sportowe online

Back to top button