Typowanie wyników w Betclic Polska

Za sprawą ustawy antyhazardowej, która weszła kilka lat temu, Betclic musiał na pewien czas zawiesić swoją aktywność i dostosować serwis do nowo obowiązującego prawa w Polsce. Nie dziwi więc, że jest to bukmacher, który nie należy do najpopularniejszych w naszym kraju. Jednak warto zaznaczyć, że z miesiąca na miesiąc liczba jego klientów wzrasta, a sam Betclic robi wszystko, aby ich zadowolić. Na jakie bonusy mogą liczyć klienci? Jakie są opinie o bukmacherze Betclic? Co powinniśmy wiedzieć, wybierając te zakłady? Z pewnością takie pytanie zadaje sobie nie jeden fan rozmaitych sportów. Aby nieco przybliżyć Wam działanie bukmachera, przygotowaliśmy dzisiejszy poradnik. 

jak typować wyniki w betclic polska
Jak typować wyniki meczów w Betclic Polska?

Kilka słów na początek…

Jak już wspominaliśmy — Betclic powrócił do Polski po krótkiej przerwie. Premiera nowego wydania serwisu miała miejsce w połowie tego roku, zatem nie dziwi więc, że gracze stale poszukują nowych informacji na temat tego bukmachera. Pomimo tego, iż firma otrzymała zezwolenie od Ministra Finansów we wrześniu ubiegłego roku, na finalną odsłonę musieliśmy czekać do lipca 2019. Dzięki temu dołączył do grona legalnych bukmacherów  Polsce. 

Betclic: oferta zakładów sportowych 

Warto zaznaczyć, że ze względu na tegoroczny start oferta tego bukmachera często się zmienia i można zauważyć jeszcze wiele obszarów, które wymagają poprawy. Jednak wśród plusów bezwątpienia należy wskazać:

  • Ilość dyscyplin: w ofercie Betclic gracze mogą wybierać spośród 40 dyscyplin, co z pewnością zapewnia serwisowi wielu dodatkowych klientów, którzy cenią sobie wyszukane kategorie sportowe takie jak, chociażby biathlon i żeglarstwo. Oczywiście fani piłki nożnej, koszykówki, tenisa, czy hokeja nadal mogą liczyć na moc wrażeń. Do najpopularniejszych dyscyplin zapewne należy również zaliczyć: formułę 1, golf, kolarstwo oraz coraz popularniejszy futbol amerykański. 
  • Możliwość obstawania wydarzeń przedmeczowych oraz transmisji live.
  • Strona i aplikacja dostosowana do różnych urządzeń. 
nowy bonus w betclic 2020
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Oczywiście można wymienić jeszcze wiele pozytywnych elementów, jednak te, należą do najczęściej wymienianych przez graczy. Trwają również praca nad wprowadzeniem, dosyć innowacyjnej możliwości, jaką jest wprowadzenie dostępu do sportów wirtualnych. Gracze mają możliwość obstawiania już co poniektórych zakładów w tak zwanym systemie e-sport, podobnie jak w Betfan czy Noblebet. Obecnie dostępne są takie gry jak: Lol, CS, czy StarCraft 2. To z pewnością jeden z najważniejszych obszarów, nad którym pracuje bukmacher, ponieważ grono miłośników tego „sportu”, znajdziemy w Polsce. 

Betclic: bonusy i promocje 

Oczywiście, to jakie opinie o bukmacherze Betclic znajdziemy w internecie, zależy w znacznej mierze od bonusów, które przygotowane są dla graczy. Jak powszechnie wiadomo, ich oferta często się zmienia, zatem prezentujemy tylko kilka przykładowych dostępnych w ofercie od dłuższego czasu.  Wśród nich, warto wspomnieć o poniższych: 

  • Bonus Cashback: czyli zakład bez ryzyka do 550 zł to z pewnością zachęta dla wielu graczy. Co oznacza w praktyce? Jeżeli gracz wpłaci na przykład 400 zł i przegra, wówczas otrzyma te same środki, które będą automatycznie przypisane do konta gracza. 
  • Bonusy dzienne: często pojawiają się bonusy z uwagi na dane wydarzenia sportowe, dlatego warto śledzić serwis, aby skorzystać z darmowych lub dodatkowych zakładów. 
  • Multi+ to promocja, która pozwala zwiększyć swoją wygraną do nawet 50%.  Jednak ze wszystkimi szczegółami tej okazji, warto zapoznać się na serwisie Betclic. 

Warto na bieżąco sprawdzać jednak ofertę bukmachera, aby mieć pewność, że korzystamy z aktualnych promocji. 

Opinie o bukmacherze Betclic

Mimo tego, że bukmacher w tej odsłonie powrócił stosunkowo niedawno, zyskał już wielu wiernych fanów, jedna jeszcze dużo pracy przed nim, aby dorównać konkurencji jak Betfan czy Noblebet. Gracze cenią sobie przede wszystkim bezpieczeństwo, które jest niepodważalne odkąd Betclic dołączył do grona legalnych bukmacherów, musi spełniać szereg dodatkowych warunków. Z tego powodu użytkownicy wiedzą, że ich dane są chronione. 

czy sts oferuje bonus bez depozytu
29 PLN tyle można odebrać za darmo i bez depozytu w STS

Bez względu na to, jaką dyscyplinę wybiorą gracze, mogą liczyć na wysokie kursy, które wyróżniają się na tle konkurencyjnych serwisów. Być może jest to spowodowane początkami bukmachera, nie mniej jednak warto wierzyć, że przez cały czas użytkownicy będą mogli z nich korzystać. 

Kolejny ważny czynnik, który wyróżniają użytkownicy, to aplikacja mobilna Betclic, która, jak twierdzą, świetnie się sprawdza, jest intuicyjna i zawiera wszystkie najważniejsze funkcje. 

Oczywiście pomimo tego, że aspektów do poprawy jest też kilka, to jednak możliwość korzystania z serwisu w aplikacji mobilnej jest ponadto. Dodatkowo wysoki w Betclic Cashback sprawia, że gracze chętniej rezygnują z innych serwisów na Betclic lub decydują się na obstawianie u kilku bukmacherów jednocześnie.

Jest to dobre rozwiązanie, gdy posiadamy na to środki, i gdy chcemy porównać poszczególnych bukmacherów, aby wybrać tego, który w naszym odczuciu będzie najlepszy. Warto jednak śledzić wszystkie oferty, aby zyskać dodatkowe środki na obstawianie lub ekstra bonusy, których naprawdę nie brakuje! 

Bukmacher

Polski bukmacher Betfan oferuje graczom szereg doskonałych promocji i darmowych bonusów. Kod promocyjny to BETFAN. Kod ten uruchamia dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN.

Zakłady sportowe online

Back to top button