W jakich meczach typować zakłady na kartki?

Biorąc pod lupę piłkę nożną, typerzy mogą zdecydować się na różnego rodzaju zakłady. Nie tylko krótkoterminowe, ale również i długoterminowe. Są gracze, którzy obstawiają zakłady dość oryginalne. Nie typują bowiem tego, kto wygra mecz lub strzeli pierwszego gola. Starają się przewidzieć, jak dużo – w danej konfrontacji – będzie po prostu żółtych albo nawet czerwonych kartek. Kiedy jest to rzeczywiście dobre rozwiązanie?

zakłady na żółte kartki
Kiedy obstawiać zakłady na żółte kartki

Co trzeba na początku sprawdzić?

Gracze powinni zweryfikować minimum kilka kwestii. Jedna z nich dotyczy po prostu statystyk odnośnie konkretnych drużyn. Są pewne ekipy, które grają stosunkowo ostro. Nie umyka to uwadze arbitrów. Takie kluby dostają relatywnie dużo żółtych oraz czerwonych kartek. Dobrze jest to sprawdzić jeśli chce się obstawiać żółte kartki u bukmacherów. Oceń w głównej mierze to, jak gospodarz spisuje się pod tym względem na swoim terenie, a gość w delegacjach. Często jest bowiem tak, że drużyny mają inny styl gry biorąc pod uwagę mecze domowe oraz wyjazdowe. U siebie nie odstawiają nogi, ponieważ za wszelką cenę chcą wygrać oraz pokazać się przed własną widownią itp.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli zainteresowały Cię takie zakłady bukmacherskie, to dobrze jest również zweryfikować, kto będzie arbitrem konkretnej konfrontacji. Są sędziowie, którzy z powodu nawet błahego, boiskowego zachowania są w stanie wyciągnąć ze swojej kieszonki kartonik. Z drugiej strony są arbitrzy, którzy bardzo długo czekają, aby pokazać komuś żółtą kartkę. Takie osoby pozwalają na dość ostry futbol. Ma to natomiast bardzo duże znaczenie w kontekście takich typów. W związku z tym osoba sędziego nie może być pominięta w trakcie analizy.

Spotkanie derbowe

Statystyki pokazują, że ostrej gry oraz – co za tym idzie – sporej ilości żółtych lub nawet czerwonych kartoników nie brakuje w meczach derbowych. Nierzadko wynika to z presji trybun. Zazwyczaj spotkania z lokalnymi rywalami wyzwalają po prostu największe emocje. Przekłada się to na boiskowe zachowania piłkarzy. Sędziowie też przeważnie starają się jak najszybciej pokazać, że nie będą tolerowali agresywnej gry. Wobec powyższego nierzadko już w trakcie pierwszego etapu konkretnej potyczki pokazywane są żółte kartoniki. Tak, aby piłkarze po prostu nieco zmniejszyli swoje zapędy do zbyt ostrej gry.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na pewno takie właśnie zakłady są zatem bardzo dobrym rozwiązaniem biorąc pod uwagę potyczki ekip, które wzajemnie za sobą nie przepadają. Nie musi jednak wyłącznie chodzić o konfrontacje derbowe… Przydaje się tutaj spora wiedza na temat konkretnej ligi itp. Warto bowiem orientować się, pomiędzy którymi ekipami panuje nie do końca dobra atmosfera.

Mecze o wysoką stawkę

W jakich jeszcze potyczkach nie powinno brakować żółtych lub nawet czerwonych kartoników? Chodzi oczywiście o mecze o bardzo wysoką stawkę. Spotkania, które decydują o mistrzostwie powinny być bardzo zacięte. Tak samo, jak potyczki o utrzymanie pomiędzy dwiema sąsiadującymi ze sobą ekipami itp. W tego typu meczach nikt nie będzie odstawiał nogi.

W końcu stawka takich spotkań jest bardzo wysoka. Nie chodzi tylko o prestiż. Przede wszystkim zawodnikom zależy na tym, aby zrealizować swój cel i zarobić odpowiednio dużo pieniędzy. W takich potyczkach emocje często biorą górę. To natomiast przekłada się na stosunkowo dużo kartek. Typerzy mogą ten fakt wykorzystać.

Bukmacher

Polski bukmacher Betfan oferuje graczom szereg doskonałych promocji i darmowych bonusów. Kod promocyjny to BETFAN. Kod ten uruchamia dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN.

Zakłady sportowe online

Back to top button