W Totalbet można obstawiać e-sport i zakłady wirtualne

Pod koniec marca w 2018 roku, w Polsce pojawiła się nowa legalna firma bukmacherska o nazwie Totalbet Zakłady Bukmacherskie. Spółka Totalbet należy do Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, których szefem jest Zbigniew Jan Benbenek – właściciel Radia Eska, Super Expressu oraz siedmiu stacji telewizyjnych m.in. Fokus TV i Polo TV. W Totalbet gracze mają możliwość obstawiania meczów na żywo, sportów wirtualnych, a nawet e-sportu.

bukmacher totalbet bonus opinie
Oferta zakładów sportowych i darmowych bonusów w Totalbet

Początki Totalbet w Polsce

Mimo sporego potencjału, ze względu na promowanie marki w mediach telewizyjnych i radiowych, Totalbet nie miał prostego zadania, aby dotrzeć do klientów. Spowodowane jest to sporą konkurencją na rynku zakładów bukmacherskich. Dlatego zdecydowano, że twarzą bukmachera zostanie znany i szanowany komentator piłkarski – Andrzej Twarowski. Bez względu jednak na to, kto promuje daną markę, nowych graczy najbardziej przyciągają promocje, bonusy i wysokie kursy.

Totalbet dopiero się uczy jak dogodzić graczom żeby chętniej korzystali z usług tego bukmachera, co chwilę słyszymy o nowych akcjach promocyjnych, nowej ofercie i promocjach, czy to przykuje uwagę nowych klientów do Totalbet? Na razie trudno powiedzieć, gdyż jest za wcześnie, ale sam fakt, że Totalbet stara się rozwijać to na plus dla tego bukmachera i z korzyścią dla graczy.

bukmacher betclic w polsce jaki bonus
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Oferta bonusów i promocji w Totalbet

W Totalbet możemy liczyć na bonus od depozytu 100% do 500 PLN. Bonus ten nie należy do najwyższych dostępnych bonusów powitalnych na rynku. Wymagania dotyczące obrotu bonusem również nie należą do najlepszych. Aby bonus zamienił się w wypłacalną gotówkę, musimy obrócić nim aż sześciokrotnie, a kupon musi mieć kurs całkowity minimum 2,00. To nie koniec wymagań, ponieważ na kuponie powinny znajdować się minimum trzy wydarzenia z minimalnymi kursami 1,20.

Abyśmy jednak mogli zacząć obstawiać kupony z salda bonusowego, musimy najpierw dokonać obrotu całym depozytem. Kupony, które są zaliczane do tego muszą mieć kurs całkowity minimum 2,00. Jak widać jest sporo punktów, które musimy wykonać, abyśmy mogli wypłacić bonus. Tutaj niestety Totalbet nie popisał się.    

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja jeżeli chodzi o freebet. Pod tym względem Totalbet ma najlepszą ofertę na rynku. Bukmacher oferuje nam darmowy zakład o wartości 25 PLN. Aby otrzymać freebet 25 PLN wystarczy jedynie zarejestrować się u bukmachera. Co ważne, nie musimy nawet dokonywać pierwszego depozytu. Mamy więc możliwość przetestowania bukmachera absolutnie za darmo i bez żadnego ryzyka.

bukmacher betfan bonus opinie
legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

Aby skorzystać z bonusu musimy zagrać kupon solo lub akumulowany z kursem minimalnym 2,00. Na tym kończą się wymagania jakie powinniśmy spełnić, aby cieszyć się z wygranej. Wygrana z bonusu freebet nie podlega bowiem obrotowi. Jeżeli nasz kupon okazał się trafiony, możemy od razu wypłacić gotówkę.

Zakłady bukmacherskie w Totalbet

Oferta zakładów bukmacherskich w Totalbet również stoi na wysokim poziomie. Możemy obstawiać m.in. piłkę nożną, tenis, siatkówkę, boks, biegi narciarskie, e-sport, kolarstwo, rugby i wiele innych dyscyplin sportowych. Także na napewno każdy znajdzie coś dla siebie. Należy podkreślić, że na tle innych bukmacherów, Totalbet wyróżnia się opcją cash-out w czasie rzeczywistym. Inni legalni bukmacherzy w Polsce również oferują nam taką opcję, ale działa ona zdecydowanie gorzej. Totalbet posiada swoją aplikację mobilną, która działa sprawnie i nie zawiesza się.

Największym minusem jest na pewno brak transmisji live, które oferują konkurencyjne firmy, ale pozostaje nam mieć nadzieje, że wkrótce to się zmieni. Jest to w końcu młoda firma bukmacherska i z pewnością będą chcieli dorównać najlepszym, Jeżeli chodzi o samą stronę internetową to jest ona przejrzysta i bez problemu możemy znaleźć interesujące nas wydarzenia.

Podsumowując, Totalbet nie jest wolny od wad. Największymi są wymagania dotyczące bonusu od depozytu oraz brak możliwości oglądania meczów na żywo. Bukmacher ten ma jednak też swoje plusy, takie jak darmowy zakład bez konieczności obracania bonusem, chyba najlepszy cash-out spośród wszystkich bukmacherów w Polsce oraz bogata oferta zakładów sportowych.

Bukmacher

Polski bukmacher Betfan oferuje graczom szereg doskonałych promocji i darmowych bonusów. Kod promocyjny to BETFAN. Kod ten uruchamia dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN.

Zakłady sportowe online

Back to top button