Czy warto sugerować się opiniami graczy wybierając bukmachera?

Czy warto sugerować się opiniami graczy wybierając bukmachera?

Często masz twardy orzech do zgryzienia odnoszący się do tego tematu? W najbliższym czasie chcesz założyć konto? Nie wiesz jednak, którego bukmachera online warto wybrać? Dlaczego dobrze byłoby sprawdzić między innymi rozmaite rankingi popularności? Które podmioty hazardowe są obecnie na samym szczycie?

Fortuna jest bardzo polecana

Ogólnie warto sprawdzać to, co inni typerzy sądzą na temat konkretnego bukmachera. Chociażby po to, by wybierać tylko i wyłącznie legalne firmy bukmacherskie. Czyli takie, które działają w 100% zgodnie z przepisami zawartymi w ramach Ustawy Hazardowej. Jednym z takich wariantów jest Fortuna. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska działa na rynku już od 1996 roku. Doświadczenia jej zatem nie brakuje. Zupełnie tak samo, jak bardzo przychylnych recenzji. W końcu opinie o eFortuna są bardzo dobre. Co jednak powoduje, że Klienci wypowiadają się lub piszą tak dobrze o tym podmiocie hazardowym? Na pewno dla większości bardzo mocno liczy się tutaj to, że ta firma bukmacherska działa legalnie. Nie tylko stacjonarnie, ale tak samo online. Poza tym każda zainteresowana osoba może zdecydować się na atrakcyjne bonusy na start. Aktualnie ta firma bukmacherska oferuje na przykład bonus bez depozytu w kwocie 20 PLN. Możesz także otrzymać zwrot za pierwszy postawiony kupon, który finalnie okaże się przegrany. Maksymalnie można tutaj zainkasować nawet 600 PLN od tego legalnego bukmachera.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

STS to lider wielu rankingów…

Co jeszcze sugerują inni gracze? Okazuje się, że świetne recenzje zbiera także STS. To kolejna w 100% legalna firma bukmacherska. Warto zaznaczyć, że ma ona nieco mniej stażu, ale tylko niewiele. Wszak STS działa na rynku z powodzeniem od 1997 roku. Ta firma bukmacherska jest sponsorem reprezentacji narodowej w piłce nożnej mężczyzn. Z tego względu także zbiera bardzo pochlebne recenzje. Oczywiście, szczególnie dla nowych osób liczą się nowe promocje w STS. Co sądzą o nich eksperci? Warto dodać, że promocje przygotowane dla nowych Klientów są bardzo pozytywnie oceniane. Można bowiem zainkasować nawet 1500 PLN. Co zaś trzeba konkretnie zrobić, by tak się właśnie stało? Nie obejdzie się bez założenia konta. Następnie trzeba wpłacić trzy depozyty. Masz na to zaś dokładnie 30 dni. W pierwszej kolejności zainkasujesz 100% do 300 PLN. Przy kolejnych wpłatach kolejno 50% do 500 PLN oraz 50% nawet do 700 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Gdzie jeszcze warto mieć swoje konto bukmacherskie?

Opinie ekspertów, jak i samych Klientów podmiotów hazardowych są jednoznaczne. Warto posiadać konto także w Betfan. Ta firma bukmacherska jest w pełni legalna. Posiada bowiem wszelkie papiery, by zgodnie z prawem oferować zakłady wzajemne w Polsce. Poza tym wszyscy nowi Klienci mogą zainkasować wiele hojnych bonusów na dzień dobry. Co konkretnie jest oferowane? To na przykład cashback do poziomu 600 PLN. Dodatkowo masz okazję zdobyć zakład bez ryzyka do 70 PLN. Inna promocja powitalna dla wszystkich nowych użytkowników to zaś podwojenie drugiego depozytu do 1000 PLN.

Zakłady sportowe online

Back to top button