Eurojackpot w Polsce jak grać przez internet?

Eurojackpot to jedna z cieszących się największym zainteresowaniem loterii znajdujących się w obrębie usługi Lotto prowadzonej przez Totalizator Sportowy. Zgodnie z jej założeniami, biorą w niej udział mieszkańcy 18 państw ze Starego Kontynentu, walcząc o duże pieniądze. Tym większe dla Polaków, że podawane w euro i dopiero później przeliczane (często po korzystnym kursie) na złotówki.

jak grać w eurojackpot
Eurojackpot wyniki losowania – jak grać żeby wygrywać?

Eurojackpot – podstawowe informacje na temat zasad

Eurojackpot to loteria, w ramach której typujemy 5 liczb z puli pięćdziesięciu oraz 2 liczby z puli dziesięciu (w ramach jednego losowania odbywają się dwa różne, z obu tych przedziałów). To, czym wyróżnia się ona na tle innych to aż 12 stopni wygranych, które przyczyniają się do tego, że zwycięzców tego losowania jest dużo. Każdy z nich jednak, oczywiście, pozwala na wygraną innego kalibru. Stopnie przedstawiają się następująco:

 1. Wytypowanie 5 (z 50) i 2 (z 10) liczb poprawnie – najwyższa wygrana z gwarantowanymi 10 milionami euro (ok. 45 milionami złotych) pochodzącymi z 12% funduszu gwarancyjnego pełnej puli, ale i udziałem rzędu 36% w pełnej puli (dzielonym między każdego z  graczy).
 2. Wytypowanie 5 (z 50) i 1 (z 10) liczb poprawnie – udział na poziomie 8,5% pełnej puli, dzielony na wszystkich wygranych.
 3. Wytypowanie 5 (z 50) i 0 (z 10) liczb poprawnie – udział na poziomie 3% pełnej puli, dzielony na wszystkich wygranych.
 4. Wytypowanie 4 (z 50) i 2 (z 10) liczb poprawnie – udział na poziomie 1% pełnej puli, dzielony na wszystkich wygranych.
 5. Wytypowanie 4 (z 50) i 1 (z 10) liczb poprawnie – udział na poziomie 0,9% pełnej puli, dzielony na wszystkich wygranych.
 6. Wytypowanie 4 (z 50) i 0 (z 10) liczb poprawnie – udział na poziomie 0,7% pełnej puli, dzielony na wszystkich wygranych.
 7. Wytypowanie 3 (z 50) i 2 (z 10) liczb poprawnie – udział na poziomie 0,6% pełnej puli, dzielony na wszystkich wygranych.
 8. Wytypowanie 2 (z 50) i 2 (z 10) liczb poprawnie – udział na poziomie 3,1% pełnej puli, dzielony na wszystkich wygranych.
 9. Wytypowanie 3 (z 50) i 1 (z 10) liczb poprawnie – udział na poziomie 3% pełnej puli, dzielony na wszystkich wygranych.
 10. Wytypowanie 3 (z 50) i 0 (z 10) liczb poprawnie – udział na poziomie 4,3% pełnej puli, dzielony na wszystkich wygranych.
 11. Wytypowanie 1 (z 50) i 2 (z 10) liczb poprawnie – udział na poziomie 7,8% pełnej puli, dzielony na wszystkich wygranych.
 12. Wytypowanie 2 (z 50) i 1 (z 10) liczb poprawnie – udział na poziomie 19,1% pełnej puli, dzielony na wszystkich wygranych.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Eurojackpot – fakty godne uwagi

 • Losowanie ma miejsce w każdy piątek, odbywa się w godzinach 20:00-21:00 i można je obejrzeć na oficjalnej stronie loterii.
 • Wyniki Lotto i Eurojackpot można śledzić również na stronach zewnętrznych, które często zawierają w sobie opisy różnego rodzaju strategii i taktyk podchodzenia do tego losowania.
 • Eurojackpot w Polsce przez Internet – oczywiście można grać Eurojackpot online przez internet na stronie Lotto.
 • Eurojackpot gwarantuje największe szanse na wygraną (z uwagi na największą liczbę stopni spośród wszystkich loterii Totalizatora Sportowego).
 • Aby móc wypłacić wygraną, należy odwiedzić punkt Lotto lub Oddział Totalizatora Sportowego. W przypadku wygranych powyżej 2280 złotych, konieczne jest sięgnięcie po tę drugą metodę.
 • Jedynym dowodem na wygraną jest kupon, który otrzymuje się w punkcie lub kiosku. Należy go zachować – inaczej wypłata wygranej nie będzie możliwa.

Bukmacher

Polski bukmacher Betfan oferuje graczom szereg doskonałych promocji i darmowych bonusów. Kod promocyjny to BETFAN. Kod ten uruchamia dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN.

Zakłady sportowe online

Back to top button