STS i Totalizator Sportowy – ulubione firmy hazardowe Polaków

Gryzie Cię to, że nie masz jeszcze założonego żadnego konta w podmiocie hazardowym? Wszystko jest spowodowane tym, że jesteś niestety mocno niezdecydowany? Na pewno warto posiłkować się opiniami od ekspertów. A z tych recenzji wynika jednoznacznie, że bardzo popularnymi podmiotami hazardowymi są STS oraz Fortuna. Sprawdź poniżej więcej informacji na temat tych firm.

Dlaczego STS jest tak popularny?

Na to pytanie nie można odpowiedzieć tylko jednym zdaniem. Wiele osób docenia to, że ta firma bukmacherska nie staje okoniem, tylko respektuje prawo zawarte w znowelizowanej wersji Ustawy Hazardowej. To zaś świetna informacja. Wszak wynika z niej, że możesz obstawiać legalnie. Tak samo, jak realizować operacje finansowe (wpłaty i wypłaty). Z czego jeszcze bierze się popularność tego podmiotu hazardowego? Warto wspomnieć, że ta firma bukmacherska sponsoruje polski sport. Dodatkowo możesz obstawiać tam m.in. przez sieć. Dzięki temu będziesz mógł np. na bieżąco śledzić swoje postępy, analizować wyniki, obliczać yield itp. Trzeba tylko skorzystać z zakładki STS moje konto. Tam są wszystkie istotne informacje na Twój temat oraz dotychczasowej gry itp. Nie można nie wspomnieć, że ten podmiot hazardowy cieszy się coraz większym zainteresowaniem także ze względu na liczne bonusy. Wszak już za samo zarejestrowanie konta i wpisanie kodu promocyjnego „PEWNE25” możesz zainkasować 25 PLN. Z kolei aktualnie najważniejsza promocja tego buka to podwojenie depozytu do 1200 PLN.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Totalizator Sportowy – gry Lotto dostępne także przez sieć

Lubisz grać w gry Lotto? Do tej pory zawsze wydawało Ci się, że można skreślać numery np. wyłącznie w kolekturach stacjonarnych? Okazuje się, że rzeczywistość jest nieco inna. Wszak od pewnego czasu masz okazję obstawiać także w sieci. Aby to było możliwe, trzeba zarejestrować się na stronie internetowej https://www.lotto.pl/rejestracja#krok1. Totalizator Sportowy wymaga także potwierdzenia tożsamości. Tak samo, jak wpłacenia pierwszego depozytu. Jeśli już to zrobisz, to będziesz mógł obstawiać. Interesują Cię wygrane w Eurojackpot? Jest to możliwe. Możesz zaś obstawiać nie tylko w kolekturach, ale tak samo przez internet. Warto wiedzieć, że do Twojej dyspozycji są nie tylko zakłady proste, ale także systemowe. Co więcej, na stronie https://www.lotto.pl możesz grać w te same gry, które na co dzień są dostępne w kolekturach stacjonarnych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak typować?

To proste. Warto zaznaczyć, że wszystko jest bardzo szczegółowo wyjaśnione krok po kroku. Musisz na początek wybrać numery. Do kuponu prostego albo systemowego. Trzeba także określić liczbę losowań itp. System wyliczy Ci stawkę za konkretny kupon. Zależy ona m.in. od tego, czy finalnie zdecydowałeś się na obstawienie zakładu prostego itp. Jeśli wszystko jest w porządku, to należy zatwierdzić kupon. Stawka zostanie odjęta od saldu Twojego konta. Potem warto oczywiście sprawdzić, czy Ci się poszczęściło. Możesz to zrobić np. z poziomu swojego konta na https://www.lotto.pl.

Zakłady sportowe online

Back to top button